Doblo D3 arka silecek hortum eki çıkmış bulamıyorum

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arkadaşlar amacıma ulaştım sonunda hemen hemen el becerisi olan herkes yapabilir sorun halloldu antifiriz suyuda ekliycem yarın 1 2 lt üzerinede su ilave ederim.Arka stop lambasının tam arkasına kalıyor ek aparatı lamba sökülmeyle ulaşılmıyor bagaj arka sol hoparlör koruma kapağı sol tarafı kısmen vidaları ve geçme soketleri çektirerek dikkatlice söküldü ekledim çıkmasın diye klipsledim artı bantladım şimdi gövde tampon alttan su tahliye olmuyor.
Hadi geçmiş olsun. Elinize emeğinize sağlık.

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Tepki
10
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Eyvallah yardım edenlerden ilgilenenlerden Allah cc razı olsun dostlar teşekkür ederim hayırlı günleriniz olsun

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Tepki
67
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Aynı sorun bendede var arka silecek çalışıyor ama cam suyu gelmiyor herhangi bir yerden su geliyormu dikkat etmedim

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.002
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.002
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Tepki
450
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Fıskiye çalıştığında aracın altından su damlıyor mu?

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Tepki
67
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Hiç dikkat etmedim abi

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Tepki
450
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Hiç dikkat etmedim abi
Sol ön tekerin olduğu yerden su akiyorsa davlumbazı içinde su motorunun olduğu yerden çıkmıştır. Akünün arkasındaki ek yerinden yada kaputun altındaki ek yerinden çıkmıştır.

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Tepki
67
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
En yakın zamanda denicem nerden geliyor diye abim konuyu o zaman güncelleşrtiririm

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Tepki
10
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Bu yunus 0635 ne alaka arkadaş yaa destek oluyor sonra köstek oluyor şu cevaba bakın .Ben yaparım diyom güveniyom kendime ustaya gitmeye gerek duymuyom sade yerini soruyom borunun bakın nasıl sökülür takılır demiyorum adam beni psikolojik sorunlu yaptı yaa doktora git diyor yaptım resimde attım inanan inansın allah şahit ispat etmekle uğraşamam.Adam servis herşeyini usta yapıyomuş banane yaa elimden geleni kendim yaparım yeni üye oldum ama destek yok birazda kösteklik var bazı kişilerde bazıları yediremiyor bu forumları para kazanamıyolarya alay etmeyin alay edilen olursunuz bu forum bitmiştir benim için

QUOTE="yunus0635, convMessage: 11375, member: 6066"]
Hortumunu bağladınmı bağladın sana bağlantı noktaları ile bilgi verdikmi verdik işini çözdünmü çözdün ee amacın ne psikolojik problemlerin varsa doktora görün.
Ben teknik servis olduğum halde aracımı işin uzmanına teslim ederim.
Foruma yeni katılmış üyesin ne olduğunu kim olduğunu bilmiyoruz elimizden gelen bilgilerimizi sana normal insanların anlayacağı şekilde izah edildi ikinci izahtada beceremez yapamazsan sen sanayi yada servise götür 50 yada 75 TL ücretle yapılır denildi.
Ee yapmış etmişsin Maşallah bravo.
Senin istek ve arzuna göre cevap veremem.
İyi Geceler
[/QUOTE]

sen ustaya göstermek istiyorsan iste sana zorla cevap ver diyen olmadı beb yaparım sökerim takarım yerini sormak suçsa bu team doblo kapansın bi işe yaramaz senin gibi sorunlular varken grup sohbetinde bi anlamı olmaz.teknik servissin yerini sorduk söyledin eee daha niye uzatıyon yaptık resim attık sana inanadıramam zorlamamda kendimi zoruna gittiyse kimseye yazma sen doktora git bi psikoloğa görün servis servis ne bu yaa ustaya gidilecek yer var gidilmeyecek yer var yapabildiğim şeyi niye ustaya götüreyim para vermeye meraklıysa sen ampul taktırırkende git para ver madem destekliyon bu kadar ustaları git naparsan yap bana cevap yazma bidaha sorunlusun belli herkes sana karşı çıkmış gidip video çekip atacak halim yok.birde 50 75 eserviste yaptır denildi felan demişsin yapamazsın denilmiş vs arkadaş beni kimtanıyor yapamaz diyor yaa sen kendine güvenin yoksa herkesi kendin gibi sanma herşeye tecrüben var madem yapmayada olsun ustaya her seferinde gitme gitmeyene yapanada saygı duy.Senlede uğraşamam bu gruplada destek olunacağına köstek olunuyor bu grupta

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.002
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Bak kardeşim cumartesi günü burda yazmış olduğum tüm yorumlarımın arkasındayım sana gerekenler söylenildi
Ve bugün ısrarla problem yaratıyorum gece gece özeldende mesaj atıyorum ben mesajlarımında arkasındayım ok.
Amacıyın dışında Başka problemlerin varsa gine cevaplanır bizi tahrik etme.
Team Doblo Ailemizin Yetkili Servis Sponsor ve Yardımcı Teknik Tamircileride Var Onların Geniş Ve Profesyonel Donanımlı Bilgi Ve Tecrübelerini Biz Bilip Gördük Kendi Araçlarımızın Arızalarımızıda Biliyoruz Bildiklerimizi Naklediyoz Bilmediklerimizi Zaten Becerilemeyen Yapılamayan Şeyleride Söylüyoruz.Anlamak İsteyenler Anlıyolar Zaten.
Bunu bugün @sedat28 adlı abimiz farklı paylaşımlı konuda güzel izahatlerle dile getirdi kendisini tebrik ediyorum.

Son düzenleme:

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Tepki
10
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
bir kişiyi tanımıyorsan yapamazsın edemezsin denmez bu böyle bilinsin kimseyle uğraşamam kimseyi eleştiremem sevissen bi işi beceren kendi yapar servise gitmek zorunda kalmaz laflarının arkasında olabilirsin kimseyi eleştiremezsin

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Tepki
10
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
admin bu konuyu kapat benide üyelikten çıkar burda sorun çıkarıyormuşum bana destek olunmasınıda beklemiyorum herşey ortada hadi eyvallah

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Tepki
67
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Yunus bey kusura bakmayın ama size yapılan eleştirilerin sebebi fırtına 61 kardeşimiz değil yine kendi davranışlarınız sadece bu konuda değil birçok konuda aynı şeyi yapıyorsunuz.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.002
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.002
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Yunus bey kusura bakmayın ama size yapılan eleştirilerin sebebi fırtına 61 kardeşimiz değil yine kendi davranışlarınız sadece bu konuda değil birçok konuda aynı şeyi yapıyorsunuz.
Kardeşim eleştirilere gelişime açık bir insanım
Bakın sizleri tanımıyorum sizler lütfen sadece arıza üzerine yoğunluk olduğu gibi birazda kendinizi online sohbet bölümümüzde sohbete dahil ederseniz aradaki sıcaklık bağı oluşur herşey daha net olur.

JetTurboDizel

Saygın Üye
Tepki
579
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
Bu yunus 0635 ne alaka arkadaş yaa destek oluyor sonra köstek oluyor şu cevaba bakın .Ben yaparım diyom güveniyom kendime ustaya gitmeye gerek duymuyom sade yerini soruyom borunun bakın nasıl sökülür takılır demiyorum adam beni psikolojik sorunlu yaptı yaa doktora git diyor yaptım resimde attım inanan inansın allah şahit ispat etmekle uğraşamam.Adam servis herşeyini usta yapıyomuş banane yaa elimden geleni kendim yaparım yeni üye oldum ama destek yok birazda kösteklik var bazı kişilerde bazıları yediremiyor bu forumları para kazanamıyolarya alay etmeyin alay edilen olursunuz bu forum bitmiştir benim için

QUOTE="yunus0635, convMessage: 11375, member: 6066"]
Hortumunu bağladınmı bağladın sana bağlantı noktaları ile bilgi verdikmi verdik işini çözdünmü çözdün ee amacın ne psikolojik problemlerin varsa doktora görün.
Ben teknik servis olduğum halde aracımı işin uzmanına teslim ederim.
Foruma yeni katılmış üyesin ne olduğunu kim olduğunu bilmiyoruz elimizden gelen bilgilerimizi sana normal insanların anlayacağı şekilde izah edildi ikinci izahtada beceremez yapamazsan sen sanayi yada servise götür 50 yada 75 TL ücretle yapılır denildi.
Ee yapmış etmişsin Maşallah bravo.
Senin istek ve arzuna göre cevap veremem.
İyi Geceler

sen ustaya göstermek istiyorsan iste sana zorla cevap ver diyen olmadı beb yaparım sökerim takarım yerini sormak suçsa bu team doblo kapansın bi işe yaramaz senin gibi sorunlular varken grup sohbetinde bi anlamı olmaz.teknik servissin yerini sorduk söyledin eee daha niye uzatıyon yaptık resim attık sana inanadıramam zorlamamda kendimi zoruna gittiyse kimseye yazma sen doktora git bi psikoloğa görün servis servis ne bu yaa ustaya gidilecek yer var gidilmeyecek yer var yapabildiğim şeyi niye ustaya götüreyim para vermeye meraklıysa sen ampul taktırırkende git para ver madem destekliyon bu kadar ustaları git naparsan yap bana cevap yazma bidaha sorunlusun belli herkes sana karşı çıkmış gidip video çekip atacak halim yok.birde 50 75 eserviste yaptır denildi felan demişsin yapamazsın denilmiş vs arkadaş beni kimtanıyor yapamaz diyor yaa sen kendine güvenin yoksa herkesi kendin gibi sanma herşeye tecrüben var madem yapmayada olsun ustaya her seferinde gitme gitmeyene yapanada saygı duy.Senlede uğraşamam bu gruplada destek olunacağına köstek olunuyor bu grupta
[/QUOTE]

Değerli kardeşim grubumuz gerçekten yüzlerce kişinin dertlerine çare bulmuş nadide güzel gruplardan. Bu konudaki hassasiyetimizi de dile getirdik. Atalarımızın çok güzel sözleri var bu konularda. Bin bilsende bir bilene danış der büyüklerimiz. Hiçbir söz de boşuna değildir.
Ayrıca pire için de yorgan yakmayalım, kalpleri kırmayalım hiçbirimizin. Selam ve saygılarımla. Daima aramızda olmanız dileğiyle.

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Tepki
10
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo

Değerli kardeşim grubumuz gerçekten yüzlerce kişinin dertlerine çare bulmuş nadide güzel gruplardan. Bu konudaki hassasiyetimizi de dile getirdik. Atalarımızın çok güzel sözleri var bu konularda. Bin bilsende bir bilene danış der büyüklerimiz. Hiçbir söz de boşuna değildir.
Ayrıca pire için de yorgan yakmayalım, kalpleri kırmayalım hiçbirimizin. Selam ve saygılarımla. Daima aramızda olmanız dileğiyle.
[/QUOTE]

benmi kalp kırdım.beni tanımayan insan yapamzsın derse alınırım herkes alınır.bin biliyorsan bilene danış bende danıştım yerini öğrendim kendim yaprım kimseye sök tak nasıl yapılır sormadım yazamam daha anlayana davul zurna saz anlmayana davul zurna az