Doblo D3 arka silecek hortum eki çıkmış bulamıyorum

Demir hüseyin

Aktif Üye
Adı
Demir
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Merhabalar. Benimde bir anda ön ve arka silecek fiskiyeleri çalışmıyor, yardımcı olursanız çok sevinirim sebebi nedir?

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Merhabalar. Benimde bir anda ön ve arka silecek fiskiyeleri çalışmıyor, yardımcı olursanız çok sevinirim sebebi nedir?
Merhaba su gelmiyosa önce silecek su pompasının sesini duymuyosanız sigorta kutusuna bakmanız gerekiyor sigortalar sağlam silecek su pompasında ses varsa kaput önünde yer alan tanzikli suyun çıktığı delikleri kontrol edin onlarda sağlamsa artık iş su pompa hortumlarını kontrol etmenize gerek kalıyor yapamazsanız bu işin uzmanları sanayi yada servise gösterin.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
Değerli kardeşim grubumuz gerçekten yüzlerce kişinin dertlerine çare bulmuş nadide güzel gruplardan. Bu konudaki hassasiyetimizi de dile getirdik. Atalarımızın çok güzel sözleri var bu konularda. Bin bilsende bir bilene danış der büyüklerimiz. Hiçbir söz de boşuna değildir.
Ayrıca pire için de yorgan yakmayalım, kalpleri kırmayalım hiçbirimizin. Selam ve saygılarımla. Daima aramızda olmanız dileğiyle.

benmi kalp kırdım.beni tanımayan insan yapamzsın derse alınırım herkes alınır.bin biliyorsan bilene danış bende danıştım yerini öğrendim kendim yaprım kimseye sök tak nasıl yapılır sormadım yazamam daha anlayana davul zurna saz anlmayana davul zurna az
[/QUOTE]
Siz kalp kırmadınız , kalbiniz kırıldı. Ben genel olarak söyledim. Allaha emanet ...

Criesley

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdulsamet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor