d1 doblo plaka lambasının sökülmesi

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
arkadaşlar bizim doblonun arka plaka 1 ampülü yanmıyo onu nasıl deyiştirecez daha doğrusu plaka lambasını çıkaramadım nasıl çıkıyo bilen varmı?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Doblo nun nasıl bilmiyorum ama ya iki tane sağlı sollu vidası yada aynı şakilde tırnağı vardır.....Plastiği çıkartın içerisinde metal tırnaklara takılı şoset ampol vardı onu değiştirip ...yaptığınız işlemi geri yapın...Kolay gelsin...

cnkshn

Saygın Üye
d2 cargolarda vida felan yok. plakalık lambasını tutup sola doğru çekiyoruz daha sonra aşağı doğru çekiyoruz yerinden çıkyıo. d3 combilerde sol tarafdan sağa doğru itiyoruz plastik kap çıkıyo içinde ampülü alıyoruz.

d1i bilmiyorum ama ondada vida yoktur büyük ihtimal. sağa sola doğru oynatın ne tarafa gidiyosa deneyin :) sonra aşağı doğru çekin çıksın

geremy

Onursal Kurucu
konu haberler bölümünden alınıp kendi yerine taşınmıştır lütfen konuyu ilgili yerine açalımki arayan bulsun hızlı yardım gelsin.

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
plaka lambasının olduğu siyah plastik komple çıkıyor ve onu çıkarma işlemi elinle kavrayıp zorlamadan sağ sol yaparak çıkartabilirisin içindeki duyu sola çevirerek çıkarabilirisin yuvasından çıkar 2 tane tırnağı var büyük ve küçük tırnak görürüsün çol basit

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ademozkaragul tarafından yazılan metin:
plaka lambasının olduğu siyah plastik komple çıkıyor ve onu çıkarma işlemi elinle kavrayıp zorlamadan sağ sol yaparak çıkartabilirisin içindeki duyu sola çevirerek çıkarabilirisin yuvasından çıkar 2 tane tırnağı var büyük ve küçük tırnak görürüsün çol basit

Yaa adem kardeşim birşey demiyeyim dedim ama kaç gündür üzerinden aylar geçmiş konulara cevap yazıyorsun farkındamısın....

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
ağam ben bunları yeni konu zannediyordum amacım sadece ve sadece yardım ben bu konuları nasıl takip edeğim derin bilgilerimi :Dnasıl paylaşacağım bir yardım birde bu konuları gönderdiğim mesajlardan nasıl takip edeceğim anlamadım gitti bana bir yardımm*zipit*

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ademozkaragul tarafından yazılan metin:
ağam ben bunları yeni konu zannediyordum amacım sadece ve sadece yardım ben bu konuları nasıl takip edeğim derin bilgilerimi :Dnasıl paylaşacağım bir yardım birde bu konuları gönderdiğim mesajlardan nasıl takip edeceğim anlamadım gitti bana bir yardımm*zipit*

Sevgili kardeşim cevapladığın mesajın profilinin üzerinde mesaj tarihi yazar .....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Mesajları da takip etmek istiyorsan hangi mesajsa ona başlığı izle ye tıklarsan rahatlıkla takip edebilirsin