Çizik gidermede son nokta..

Durum
Konu kapatılmıştır.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Gittigidiyor da 20 tl ye var alanların da geneli memnun..

http://urun.gittigidiyor.com/SIMONIZ-FIX-IT-PRO-GG-DA-EN-UCUZ-BURADA_W0QQidZZ26735682

.

selcukan43

Daimi Üye
İyide abi benim anlamadığım bişey var.. bu boyayı nasıl dolduruyor peki ? boyayı işlemiş çiziklerin bile üstünden geçiyor eskisi gibi oluyor o boyayı nerden katıyor ne iş çözemedim..

arkadya

Azimli Üye
arkadaslar ben bu çizik giderici kalemleri birkaçgün önce baya bir araştırdım netten ve müşderilerin %95 i memnun deil bundan.
size tavsiyem önce kullanan birini bulursanız ona sorun eger yok ise çagımız teknoloji çagı reklamlara inanmayın netten araştırın kimse memnun deil.. Sitelerin kendi kullanıcı yorumlarına inanmayın. şikayetvar diye bir adresdi sanırım en son okudugum yorumlar ve baya bir müşderi 30-40 dan fazla idi hepsi üründen şikayetçi
İyi araştırın paranızı boşa vermeyin..

UmitKaraburun

Daimi Üye
arkadya tarafından yazılan metin:
arkadaslar ben bu çizik giderici kalemleri birkaçgün önce baya bir araştırdım netten ve müşderilerin %95 i memnun deil bundan.
size tavsiyem önce kullanan birini bulursanız ona sorun eger yok ise çagımız teknoloji çagı reklamlara inanmayın netten araştırın kimse memnun deil.. Sitelerin kendi kullanıcı yorumlarına inanmayın. şikayetvar diye bir adresdi sanırım en son okudugum yorumlar ve baya bir müşderi 30-40 dan fazla idi hepsi üründen şikayetçi
İyi araştırın paranızı boşa vermeyin..

Katılıyorum Bizim arkadas araba hastasıdır onunda astrası war o almıstı yanlıs hatırlamıyorsam fazla membub degildi almanızı tavsiye etmem çiziklerle sewin arabanızı :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
cizik diyince bir tuhaf oluyorum ya :mad: mahallede cocuklar sagolsun ha bire ciziyorlar.deli olmamak elde deyil:D

DBL35

Yeni Üye
premio2007_55 tarafından yazılan metin:
cizik diyince bir tuhaf oluyorum ya :mad: mahallede cocuklar sagolsun ha bire ciziyorlar.deli olmamak elde deyil:D

bu arada egzozlar süper olmuş cuk oturmus kardes..:)

UmitKaraburun

Daimi Üye
Bu sabah farkettim arabayı yıkarken sağ sol hiçbirşey kalmamış her yer cizik deli oldum onları görünce mahalledeki cocukların hepsine tokat attım o sinirle aileleri indi onlara da bagırdım cagırdım deli oldum

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
ya alacağım bunlardan ama korkuyorum boyayı tutmaz falan sırıtırsa hiç bişeye yaramaz...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
UmitKaraburun tarafından yazılan metin:
Bu sabah farkettim arabayı yıkarken sağ sol hiçbirşey kalmamış her yer cizik deli oldum onları görünce mahalledeki cocukların hepsine tokat attım o sinirle aileleri indi onlara da bagırdım cagırdım deli oldum

geçmiş olsun ümit sizin orda yine 3.5tane vardır bizim sadece bir sokakda 20 cocuk var D: ben napiyim

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
DBL35 tarafından yazılan metin:

bu arada egzozlar süper olmuş cuk oturmus kardes..:)

eyvallah kardeş sagolasın

UmitKaraburun

Daimi Üye
UmitKaraburun tarafından yazılan metin:

geçmiş olsun ümit sizin orda yine 3.5tane vardır bizim sadece bir sokakda 20 cocuk var D: ben napiyim

walla sende haklısın simdiden geçmiş olsun sana... bizde cocuktuk ama sadece mercedes amblemlerini kırar biriktirirdik.. :D

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
konu kapanmış olabilir ama ben o kalemden kullandım. Hiçbir halta yaramıyor sadece insanları kandrıyorlar.kapatma filan yok yavaş yavaş çekiyorsunuz gölge gibi iz kalıyor üzerinden sildiğiniz zaman aynı tas aynı hamam... boşuna para vermeyin öyle bir şey olsa servisler hoplar insan kandırmadan başka bir şey değil.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bi işe yaramadığı belliydi