Chıptunıng & Doblo 1.6mjet

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
baki sadece bir defa deneme amçlı

maşallah 1,3 iyi gidiyor daha ne gitsinki

hakanilhan

Daimi Üye
aman arkadaşlar....yapmayın etmeyin....araçlarımız sürat aracı değilki.....ne yapmaya çalışıyorsunuz....bu araçlar gittiği gibi durmaz.....ve insanın yedek parçası yoktur.....

kesinlikle haklısın abi... zaten oğuz kardeşiminde dediği gibi çoğumuz otobanda falan bi kaç kez deneme amaçlı yapıyoruz... bn bu chip işini sırf yakıt için yaptırdım ortalamam şu anda 5.4l/100km e kadar düştü...

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
şehir içimi şehir dışımı bu oran....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cok iyimi.....süper .....hatta harkulade...ama. sanırım. sen şehir içinde. 30/40 la gidiyorsun......bu rakam. akıllara zarar bir rakam...

hakanilhan

Daimi Üye
cok iyimi.....süper .....hatta harkulade...ama. sanırım. sen şehir içinde. 30/40 la gidiyorsun......bu rakam. akıllara zarar bir rakam...

bi önceki depoda 5.8 yakmıştı bu depoda şu anda yarım depo falan harcadım 5.4 ortalamam genellikle 70/90 arası giderim... kolay kolay 90 ı geçmem biri zorlamadığı sürece

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
vallahi muhteşem.....bir ortalama....

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
iyi akşamlar hangi chıp uygulattınız

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ben 3500 devirde 6. viteste 180 bastım arkadaş daha fazla bastırmadı bu araç rahat 200 220 arası görür gibime geliyor

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
benim araçta da 15 gündür yazlım var arkadaşlar...akşam depoyu shell in ful save yakıtı ile fulledim... birde bu yakıtı deneyim dedim, hep w-pover alıyordum... yol bilgisayarını da sıfırladım ve direk bölünmüş yola çıktım düz yolda km yi 90 a sabitleyip Ünyeye gittim ve gece aynı şekilde geri döndüm... mesafe kısa bir mesafe ama... ortalama değer garaja geldiğimde 4,7 idi...

araç kısa mesafe ve motor soğuk iken fazla yakıyor (anlık tüketim 8-10 arası oluyor) ama, motor ısınıp birde sabit hızla şehir dışında kullanımda çok az yakıyor...

bunlar da fotolar...

yaptığım kilometre...

90 km ile seyir halinde anlık tüketim (yazılım öncesi 5 in altına pek düşüremiyordum) ....

bu da garaja gelince ortalama tüketim...

bu değerler daha uzun bir yol yapılsa ne şekilde olur bilemiyorum tabii.. araçta 3 kişi idik, trafiğe kapalı alanda test yapar gibi oldu biraz yol düz ve boştu ve 90 km sabit hızla gidip geldim... iki kez ışıkta dur kalk yaptım o kadar...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mehmet abi süper bi değer
abi senin airbag ışığı yanıyor neden yanıyor o :?

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
mehmet abi süper bi değer
abi senin airbag ışığı yanıyor neden yanıyor o :?

kısa bir mesafedeki değer dediğim gibi oğuz... bi uzun yola çıkabilirsek bakalım nasıl olacak...

airbag ışığı "çarpışma sensörü" arızalı ondan yanıyor... ama diğer sıkıntıları halletmekten ona sıra gelmedi... aracın muayenesine 1 ay kaldı muayeneden bu şekilde geçmez diye yaptırcaktım... muayene istasyonuna sordum; ABS ışığı yanınca geçmiyor ancak airba ışığı engel değil dedi.. biraz daha erteledik o yüzden.. durum biraz düzelince yaptıracam artık...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
iyide abi neden bozuldu o sensör önden darbe falan mı vardı

hakanilhan

Daimi Üye
benim araçta da 15 gündür yazlım var arkadaşlar...akşam depoyu shell in ful save yakıtı ile fulledim... birde bu yakıtı deneyim dedim, hep w-pover alıyordum... yol bilgisayarını da sıfırladım ve direk bölünmüş yola çıktım düz yolda km yi 90 a sabitleyip Ünyeye gittim ve gece aynı şekilde geri döndüm... mesafe kısa bir mesafe ama... ortalama değer garaja geldiğimde 4,7 idi...

araç kısa mesafe ve motor soğuk iken fazla yakıyor (anlık tüketim 8-10 arası oluyor) ama, motor ısınıp birde sabit hızla şehir dışında kullanımda çok az yakıyor...

bunlar da fotolar...

yaptığım kilometre...

90 km ile seyir halinde anlık tüketim (yazılım öncesi 5 in altına pek düşüremiyordum) ....

bu da garaja gelince ortalama tüketim...

bu değerler daha uzun bir yol yapılsa ne şekilde olur bilemiyorum tabii.. araçta 3 kişi idik, trafiğe kapalı alanda test yapar gibi oldu biraz yol düz ve boştu ve 90 km sabit hızla gidip geldim... iki kez ışıkta dur kalk yaptım o kadar...

Abi senin degerlerde cok guzel...bnde foto cektim ama yuklemeyi beceremiyorum

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
kardeş bu linkte koray ayrıntılı anlatmış resim yüklemeyi... bundan yararlanabilirsin...

https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=4294&highlight=imageshack&pid=104640#post_104640