Chip Yararları ve Zararları

egeli0565

Azimli Üye
Tepki
2
arkadaşlar berde yaptırmak istiyorum chip ama bunun herhangi bir zararı olur mu arabaya . motorun ömrünü kısaltır diyo kimleri .

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.029
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
ben 1 yılı geçti ve hiçbir zararı yok kardeşim şuan hala kullanıyorum..

www.chiptuning06.com dan Alper bey ie görüşün teamdoblo dan diyince ayrı ilgilenecek ve sorularınıza cevap verecektir

slhle_d

Daimi Üye
Tepki
1
Chip yeni bir araçta ve limitlerin aşılmadan yapıldığında zararı olmayan bir uygulamadır.Tabii zararı yok derken kullanım şekline göre aşınmalarda artış gözlebilir ama kullanıma bağlı orjinal araç da çabu kaskir yada uzuun süreler sorunsuz gidebilir.

Kısacası işin ehli kişiler tarafından yapılan bir uygulamda siz de aracınızı uygun şekilde kullanırsanız faydasını da görürsünüz.

farukomer48

Aktif Üye
Tepki
3
Chip ' siz Doblo kalmasın kampanyası yapalım sonra 1.5 DCİ avına çıkalım caddelerde :) :)

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
2.270
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
:):)

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Bende de 1 yıla yakındır var... bir sıkıntısını görmedim... Gayet de memnunum...

slhle_d

Daimi Üye
Tepki
1
Chip ' siz Doblo kalmasın kampanyası yapalım sonra 1.5 DCİ avına çıkalım caddelerde :) :)

Ya DCI de chipli ise?Ava giderken avlanmamak lazım.Beklenti fazla yüksek olursa chipin sonu hüsran olur kanaatindeyim.

globetroter

Saygın Üye
Tepki
5
hele birde hyundai era 1.5 crdi nin chiplisi var lanet. bmw 3.20d ye kafa tutuğunu gördüm...

slhle_d

Daimi Üye
Tepki
1
Ömer Faruk içimi acıttın bee...Benim Dobloyu sana veresim geldi valla.*stress**bye*

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Tepki
79
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Bırak orjinal kalsın. Heves ettiysen illa box al. İstediğin zaman çıkarıp satarsın. Öteki türlü arabanın beynine elletme...

egeli0565

Azimli Üye
Tepki
2
arkadaşlar bu chip i denizli yön fiat servisi atıyormuş diye duydum arkadaşın birisi 250 tl ye attırdığını iddia ediyo acaba doğru mu servisler bu işe giriyo mu giriyo sa zararı olsa yapmazlar herhalde ..