Carbon Clean sonrası..

kolega20

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mustafa ÖZDEN
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
arkadaşlar karbon temizeme yapıldıktan sonra aracın yakıt tüketiminde bi değişiklik oluyormu.Yaptıran arkadaşlar varsa cevab verirlerse sevinirim.Daha önce toyota sevisinde çalışan bi arkadaşım karbon temizlemeden sonra yakıt tüketiminin arttığını söyledi.Buda kafama takıldı.Kendi dobloma ve kayınpederimin palio suna yaptırmayı düşünüyordum.Aslında ben sürekli enjektör temizleyici dizel katkısı kullanıyorum ama muallaktayım yaptırsammı yaptırmasammı diye..

diamond

Saygın Üye
şunu söyleyim %50 %50 oranında memnuniyet ve şikayet var gerisi size kalmış artık. Duyumlarım bu denli çünkü.

kolega20

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mustafa ÖZDEN
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
bende bu yüzden muallakta kalıyorum.Aslında çokta gerekli değil sanıyorum.Yakıt tüktimi iyi enjektörle ilgili problemim yok.Çok zamanda enjektör temizleyici katkı kullanıyorum..
Son karar!!! VAZGEÇTİM :)

diamond

Saygın Üye
Aynen bende enjektör temizleyici malzemesini her depoya katarım çokta memnunum enjekterlörüm ilk günkü gibi duruyo Allaha şükür. yakıtta azalma çekişte farklılıkta yaratıyor

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
bende carbon clear dan sonra enjektör sesinin fazlalaştığını duymuştum

aalp

Azimli Üye
basınçlı temizleme yapıldığından dolayı sıkıntı yaşayanlar olmuş bu nedenle en iyisi enjektör temizleyici katkı maddeleri:)

geremy

Onursal Kurucu
temizlik sonrası yakıt artışı ve egzoz sorunları duymuştum.

cnkshn

Saygın Üye
hiç kullanılmamış araçlarda direk olarak depoya temizleyici ürünler atılınca depoda ne var ne yok bütün pislikleri topluyomuş. arkasından 3 kere mazot filtresi değiştiriyolarmış. tabi düzenli kullananlar için böyle bişi olmaz herhal.

her 40 binde bir carbon clear yaptırdım. bi sorun olmadı.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Aynen bende enjektör temizleyici malzemesini her depoya katarım çokta memnunum enjekterlörüm ilk günkü gibi duruyo Allaha şükür. yakıtta azalma çekişte farklılıkta yaratıyor
hangi marka katkı kullanıyorsunuz ? hangi 0oranda ve sıklıkta ? birde fiatını söylerseniz....

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
hangi marka katkı kullanıyorsunuz ? hangi 0oranda ve sıklıkta ? birde fiatını söylerseniz....

katkı olarak sitede ağırlıklı olarak wurth öneriliyordu... bende aracıma würth attım ... fiyatı 25 tl... depoyu doldururken katkıyı katıp mazotla karışmasını sağlıyorsunuz... en az yarım depo yakıt olmalı araçta diye bilyorum... hangi sıklıkta atılacağı konusu muallak... kimi 2 depoda bid at diyor... kimi 1000 km de bir at diyor...

çekişte yakıtta bir şey hissetmedim... ama amaç öncelikle kurumların temizlenmesi ise varsın çekişi hissettirmesin, yakıtı azaltmasın... kendi işlevini yapsında yeter...

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz

katkı olarak sitede ağırlıklı olarak wurth öneriliyordu... bende aracıma würth attım ... fiyatı 25 tl... depoyu doldururken katkıyı katıp mazotla karışmasını sağlıyorsunuz... en az yarım depo yakıt olmalı araçta diye bilyorum... hangi sıklıkta atılacağı konusu muallak... kimi 2 depoda bid at diyor... kimi 1000 km de bir at diyor...

çekişte yakıtta bir şey hissetmedim... ama amaç öncelikle kurumların temizlenmesi ise varsın çekişi hissettirmesin, yakıtı azaltmasın... kendi işlevini yapsında yeter...
teşekkür ederim açıklama için son derece objektif anlatmışsınız.

SerCan

Saygın Üye
würth gercekden kaliteli marka ben 32 tl almıstımm her depoyu yarıladğım zaman kullanıyorum saygılar :)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
würth gercekden kaliteli marka ben 32 tl almıstımm her depoyu yarıladğım zaman kullanıyorum saygılar :)

her depoyu yarıladığınızda yakıt almadan mı atıyorsunuz ve nekadar ?
teşekkürler

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

her depoda mı kullanıyorsunuz

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
kardeş süper paylaşım... teşekkürler... cc olayının nasıl bir işlem olduğunu tam olarak açıklamışlar... özellikle ikinci videoyuizleyince... dobloyu erzuruma doğru süresim geldi, adam o kadar güzel anlattı ki...:D:D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D tam bir şehir efsanesi oldu cc<<<kimisi asla yaptırrmayın aman ha diyor,kimisi çok iyi yaptırın diyor<<<

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
:D tam bir şehir efsanesi oldu cc<<<kimisi asla yaptırrmayın aman ha diyor,kimisi çok iyi yaptırın diyor<<<

sorma abi ya... okonuda tam ortadayım... yaptırsammı-yaptırmasammı...*hmm**hmm*

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
kardeş süper paylaşım... teşekkürler... cc olayının nasıl bir işlem olduğunu tam olarak açıklamışlar... özellikle ikinci videoyuizleyince... dobloyu erzuruma doğru süresim geldi, adam o kadar güzel anlattı ki...:D:D
:D :D :D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.