Cam kumanda sistemi

Murat1017

Yeni Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Mistik gri
Cam açma kapama tuşunu tutan tırnak kırıldı. Daha önce de aynı şekilde tırnağın dip kısmından kırılmıştı. Japon yapıştırıcısı ile yapıştırdıktan sonra iç kısmına yine biraz yapıştırıcı döküp, üzerine kağıt koyduğunuzda çok daha sağlam oluyor. Diğer tuşu bir yıl önce bu şekilde yapmıştım. Bu defa da diğer tuş aynı şekilde kırıldı ve yine onuda bu yöntemle yapıştırdım.
Aynısını bende yaptım sonra değiştirdim soketler uymadı elektrikçi fiorino dedi dediğini aldım uydu. Ama fiorino arka camlar otomatik değil bana ilgiç geldi aklınızda olsun alıp soketleri uymazsa fiorino deneyin. Benim 1.3 2013 urban e5

angarali006

Azimli Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kamu
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
kahve köpüğü
Selamun aleyküm abilerim . Benim şoför kapısındaki cam kumanda sisteminde arıza var benim camımı açmıyor. Biraz bastırınca çalışıyordu onu da çok bastırdım altındaki board kırıldı galiba tık diye ses geldi krıılma sesi çünkü. Servis sadece gelişine 100 küsür lira fiyat biçiyor D3 kasada o 4 cam açma kapama çocuk kilidi tuşu toptan beraber değişiyormuş çünkü. Bunun ankarada çıkmasını bulacağım sağlam bir yer var mı yardımcı olun lütfen . Sanayideki bir ustaya sordum adam kazıklamaya çalıştı çıkması 200 lira falan dedi moralim bozuldu güven olmuyor kimseye bu devirde
Yaklaşık 5 hafta önce benimde başıma geldi komple yenisin aldim ünlü oto dan 380.-TL ye

Murat1017

Yeni Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Mistik gri
D3 2013 doblo Sadece şöför tarafı 4lü tuş takımı 125 tl ye yaklaşık 20 gün önce değiştirdim balıkesirde ilk doblo diye aldım soket uymadı. Sonra bir elektrikçi fiorino diye geçer bunlar dedi. Fiorino diye 4lü tuş takımı aldım oldu. Ama fiorinoda sadece önler otomatik

Murat1017

Yeni Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Mistik gri
D3 2013 doblo Sadece şöför tarafı 4lü tuş takımı 125 tl ye yaklaşık 20 gün önce değiştirdim balıkesirde ilk doblo diye aldım soket uymadı. Sonra bir elektrikçi fiorino diye geçer bunlar dedi. Fiorino diye 4lü tuş takımı aldım oldu. Ama fiorinoda sadece önler otomatik
Yani komple kapı mekanizmasını değişmeye gerek yok

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Cam düğmeleri zayıf bizim aracın benim de şoför tarafı kırıldı.İnternetten 15 TL ye iki tane sadece düğme getirtip taktım.Bir tanede yedek aldım ilerde lazım olur diye torpipodada duruyor.Komple değiştirmenize gerek yok sadece düğmeyi değiştirin servis komple değiştiriyor.

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Cam düğmeleri zayıf bizim aracın benim de şoför tarafı kırıldı.İnternetten 15 TL ye iki tane sadece düğme getirtip taktım.Bir tanede yedek aldım ilerde lazım olur diye torpipodada duruyor.Komple değiştirmenize gerek yok sadece düğmeyi değiştirin servis komple değiştiriyor.
Bana da düğme lazım internet linki mevcut mu. Özelden yada burdan paylaşırsan sevinirim.

Murat1017

Yeni Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Mistik gri
Valla bende merak ettim şimdi link varsa bende isterm

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Bana da düğme lazım internet linki mevcut mu. Özelden yada burdan paylaşırsan sevinirim.
Fiat Doblo Cam Açma Düğme Kapağı 200731 » Oto Erdem Renault Fiat Yedek Parça
FİAT DOBLO III 3 CAM AÇMA DÜĞME KAPAĞI Fiyatları ve Özellikleri
Benim n11 den aldığım 2.linkteki ürün zam gelmiş fiyata.Fakat oto erdem de 10 TL ye satıyor daha önceki marea 1.6 16V aracıma buradan buji filitre almıştım memnun kalmıştım.Oto erdemden 10 TL den 2-3 tane alırsanız zaten kargo ücreti ödeyeceksiniz en azından maliyetinizi düşürmüş olursunuz.Yedekte bulunsun zam geliyor birde arayınca bulunmuyor.Sipariş vermeden önce aracınızın doblo 3 olduğunu telefonda belirtip öyle sipariş verin.