BÜYÜK İSTANBUL TEAM DOBLO buluşması

celil

Yeni Üye
cok guzel oldu ben ordakı duygu anlatılmaz yasanır hakkatten cok guzeldı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
celil tarafından yazılan metin:
cok guzel oldu ben ordakı duygu anlatılmaz yasanır hakkatten cok guzeldı
Teşekkürler kardeşim.......

Dark Knight

Fenomen Üye
Gerçekten güzel anlar yaşandı, araçtan iner inmez karşımda seni görünce şaşırdım. Orda karşılaşmasak belki de geldiğin halde hayal kırıklığı ile geri dönecektin. Bir daha ki sefer için tecrübe oldu bizlere. Birbirimizle diyaloğu daha iyi kurmamız gerekiyor.

yildiz mavisi

Daimi Üye
:| ağlamak istiyorum ben gelemedim ya baki abiyi arayapı söyledim gelemiceğimi işim için ankaraya gitmem gerekiyordu çekimlerim vardı :( . bir laf vardır bir şeyi bu kadar çok istersen olmaz derler benimkide o hesap oldu okadar çok istiyordum buluşmayı ama kısmet olmadı ya nasıl üzgünüm anlatmam size.

Dark Knight

Fenomen Üye
yildiz mavisi tarafından yazılan metin:
:| ağlamak istiyorum ben gelemedim ya baki abiyi arayapı söyledim gelemiceğimi işim için ankaraya gitmem gerekiyordu çekimlerim vardı :( . bir laf vardır bir şeyi bu kadar çok istersen olmaz derler benimkide o hesap oldu okadar çok istiyordum buluşmayı ama kısmet olmadı ya nasıl üzgünüm anlatmam size.

Sağlık olsun Ufuk, kısmetse birdahaki buluşmaya artık :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Buluşmaya katılamayan arkadaşlarımız merak etmesin Allahın izni ile bahara daha güzelini ve daha bol katılımlısını yapacağız .....Ozaman gelir bizleri şereflendirirsiniz....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeşim keşke katılabilseydin 5 araçlık bir katılımdı ama hoştu forumda resimler var.....Üzme kendini bahara yenisini yapacaz bekleriz...............

cizen_resim_38

Daimi Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Kardeşim keşke katılabilseydin 65 araçlık bir katılımdı ama hoştu forumda resimler var.....Üzme kendini bahara yenisini yapacaz bekleriz...............

:)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:
Kardeşim keşke katılabilseydin 5 araçlık bir katılımdı ama hoştu forumda resimler var.....Üzme kendini bahara yenisini yapacaz bekleriz...............

:)
hemen düzelttim kardeşim..................

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Absolut kardeşim BÜYÜK İSTANBUL TEAM DOBLO buluşması başlığının 23. sayfasında var resimler.....

ABSOLUT

Daimi Üye
Absolut kardeşim BÜYÜK İSTANBUL TEAM DOBLO buluşması başlığının 23. sayfasında var resimler.....

Ewet resimleri gördüm. Çok güzeller emeğinize sağlık. Çok istiyordum aslında gelmeyi ancak kısmet olmadı. Dediğiniz gibi birdahakine inş.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ABSOLUT tarafından yazılan metin:

Ewet resimleri gördüm. Çok güzeller emeğinize sağlık. Çok istiyordum aslında gelmeyi ancak kısmet olmadı. Dediğiniz gibi birdahakine inş.
Kaybedilmiş birşey yok ........Sadece muhabbeti kaçırdın....inşallah daha güzelleride olacak..........

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:
diğer buluşma bayağı canlı olacak gibi ...
Kesinlikle inanıyorum bahara çok çok güzel bir buluşma olacak.................

ABSOLUT

Daimi Üye

Kaybedilmiş birşey yok ........Sadece muhabbeti kaçırdın....inşallah daha güzelleride olacak..........

aynen öyle sizlerle tanışmayı çok istiyordum. burdan numaramı yazsam sorun olurmu bilmiyorum ama istanbula dışarıdan kim gelecekse beni arayabilir. onlarıda ağırlamak isterim memnuniyetle. Bu arada abi senin araç hala mı yok?

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

aynen öyle sizlerle tanışmayı çok istiyordum. burdan numaramı yazsam sorun olurmu bilmiyorum ama istanbula dışarıdan kim gelecekse beni arayabilir. onlarıda ağırlamak isterim memnuniyetle. Bu arada abi senin araç hala mı yok?[/quote
Sen uzun süredir forumu takip etmiyorsun kardeşim neler yaşadım neler ama nasipse bu hafta sonuna kadar teslim edeceklerini söylüyorlar.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ABSOLUT kardeşim cincelik gösterdin il dışı misafirlerimiz için sağolasın.....Bu arada hangi işle iştigal ediyorsun kardeşim.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ayrıca yazacağın telefonunu böyle güzel bir iş için yazacaksın neden sorun olsun ki......

ABSOLUT

Daimi Üye
0537 500 58 88 Burçin Sevindik

Ben lojistik işindeyim. Şirket ismini söylemekte sakınca görmüyorum bu ortamda da Aktif İleti genel müdürlüğünde Maslak da Müşteri Hizmetleri Yetkilisiyim.

Tekrar dediğim gibi gelecek kişi ararsa elimden ne geliyorsa yardım ederim.

Bu arada iller arasında transfer edilecek bir evrak yada işte aklıma geldiği için yazıyorum stcker fln olursa tüm türkiyede 285 acentemiz var elimden gelen yardımı yaparım.