BÜYÜK İSTANBUL TEAM DOBLO buluşması

Durum
Konu kapatılmıştır.

salih58

Azimli Üye
arkadaşlar merhaba öncelikle herkesden üzülerek özürdiliyorum
buluşmaya kadılamadıgım için gercekten üzgünüm
cumartesi gece ankarada bir yakınım vefat etti apartopar oraya gitmek durumundaydım özellikle degerli arkadaşlarla yüz yüze tanışmak cok istiyordum özellikle aynı muhitin insanı olan baki hocamla tanışmak beni mutlu edecekti ama olmadı hayrılısı
tekrar tüm arkadaşlardan özürdiliyorum:|

Dark Knight

Fenomen Üye
salih58 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar merhaba öncelikle herkesden üzülerek özürdiliyorum
buluşmaya kadılamadıgım için gercekten üzgünüm
cumartesi gece ankarada bir yakınım vefat etti apartopar oraya gitmek durumundaydım özellikle degerli arkadaşlarla yüz yüze tanışmak cok istiyordum özellikle aynı muhitin insanı olan baki hocamla tanışmak beni mutlu edecekti ama olmadı hayrılısı
tekrar tüm arkadaşlardan özürdiliyorum:|

Başınız sağolsun.

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:

Ahmetim takma kafana İstanbul sorumluları bu işle ilgilenmeseler bile bahara bu organizasyonun kralını yapacaz evellalah ...Başlamak bitirmenin yarısıdır....Ben bugün şunu farkettim hepimiz gönüllü dobloperveriz....Allahın izniyle bu buluşmanın çok daha kralını belki mangal belki branç ını yaparız.....Ben kendi adıma varım diyorum....Varsa yolu doblo dan gönlü dostluk tan geçen başka kimse......Şimdiden başlayalım çalışmaya.........

Yok ya taktığım falan yok. Sadece katılımın bu kadar az olması, istanbul sorumlularının organizasyona hiç el atmamaları ve gelmemeleri üzücü. inan sen, ben onlardan daha çok çabaladık şu toplantı için.

Dediğin gibi inşallah bir dahaki sefere piknik havasında güzel bir organizasyon daha gerçekleştiririz.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Sizler samimiyetinizi gösterdiniz..Sorumluluklar yeniden değerlendireceğiz tabiki..İstanbul sorumlusu olupta gelmemek olmaz..

geremy

Onursal Kurucu
BÜYÜK İSTANBUL TEAM DOBLO buluşması yapıldı ve bitti.

faydası olan olmayan herkes sağolsun.
uzatmaya gerek yok.heleki forum müdavimlerinin, sorumlularının bunu yapması hiç hoş değil.
konuyu daha fazla uzamaması için kilitliyorum.
yeni bir buluşma için yeni konu açarsınız.

Durum
Konu kapatılmıştır.