BÜYÜK İSTANBUL TEAM DOBLO buluşması

Durum
Konu kapatılmıştır.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
abi sen devam et...:D
katılacaklar listesinin başlığını senaç isimleri yazmaya başlayalım.

ad soyad
kullanıcı adı
plaka

şeklinde mesaj yazarak liste yapalım.hadi hayırlı olsun.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
abi sen devam et...:D
katılacaklar listesinin başlığını senaç isimleri yazmaya başlayalım.

ad soyad
kullanıcı adı
plaka

şeklinde mesaj yazarak liste yapalım.hadi hayırlı olsun.
Eyvallah kardeşim.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Eveeeeeeeet arkadaşlar bu gün 14:00 itibari ile az katılımlıda olsa Doblo Team İstanbul buluşmasını gerçekleştirdik katılıma gelen arkadaşlar sırası ile:Tamz=Tamer Öztürk , Celil=Celil Yüksel ,İstanbul’daki İzmirli=Ahmet Uz,İhtiyar 9=Süreyya Belviranlı,Kancali=Kazımkoyuncu ve ben Baki Ergül....
katılımımız ilk önce İBB tesislerinde tanışma ve çay faslı ile başladı eşlerimiz tesislerde otururken bizler birbirimizin araçlarını inceledik daha sonra buradan hareket ederek Çubuklu 29 ve hayal kahvesinin bulunduğu sahil kısmına giderek güzel resimler çekildik..... Bakalım resimlerimizi beğenecek misiniz yorumlarınızı bekliyoruz...
imag0025j.jpg

imag0026p.jpg

imag0027iz.jpg

imag0028u.jpg

dsc04413hi.jpg

dsc04414.jpg

dsc04415gm.jpg

dsc04416oj.jpg

dsc04417b.jpg

dsc04418d.jpg

dsc04419c.jpg

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
çok güzel bi buluşma olmuş gelmek isterdim ama olmadı :( :(

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
tebrikler İstanbul...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
geremy tarafından yazılan metin:
*clap*
Kardeşim bugün seni çok konuştuk....Kulakların çınlamıştır herhalde.......Dedik ki bu kadar az katılıma geremy kardeş bizi tefe koyar çalar herhalde dedik.......Ama bende katılım çok olur diye düşünüyordum....Olmadı ne yapalım başlamak bitirmenin yarısı derler........İnşallah sonraki buluşmamız daha fazla katılımlı olur umuyorum.......

geremy

Onursal Kurucu
bakiergul tarafından yazılan metin:
*clap*
Kardeşim bugün seni çok konuştuk....Kulakların çınlamıştır herhalde.......Dedik ki bu kadar az katılıma geremy kardeş bizi tefe koyar çalar herhalde dedik.......Ama bende katılım çok olur diye düşünüyordum....Olmadı ne yapalım başlamak bitirmenin yarısı derler........İnşallah sonraki buluşmamız daha fazla katılımlı olur umuyorum.......

eğer buluşma olmasaydı vay halinize
dilimden düşmezdiniz:D
şaka bir yana aynı şeye gönül veren dostların bir arada olması güzel.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
*clap*

Allah razı olsun kardeşim teşekkür ederim................

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
koca istanbuldan çok az katılım olmuş. daha kalabalık bekliyordum

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Valla kardeşim bende öyle bekliyordum ama bunada şükür....Benim aracımda olsaydı 6 araçlık bir katılım olacaktı...Bunada şükür.......Bugün senide çekiştirdik....Kulakların çınlamıştır....Katılımda tamz kardeşte vardı ....Eskişehirde onu ağarlamışsın onları falanda konuştuk.....

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
herkesi görmek en güzeli tameri görmek güzel. daha büyük buluşmalara imza atmak dileğyle :)

tamz

Daimi Üye
*clap*

Buna da şükür...Bu daha ilk. Umarım bi dahaki sefere katılım büyük olacak :)

tamz

Daimi Üye
Ekrem tarafından yazılan metin:
herkesi görmek en güzeli tameri görmek güzel. daha büyük buluşmalara imza atmak dileğyle :)

Sağolasın Ekrem abim...Keşke sen de olsaydın bizzat kulağını çınlattım bugünkü buluşmada B)

tamz

Daimi Üye
*clap*

Organizasyon kalabalık olmasa da samimi ve çekirdek bi kadro oldu diyelim... Baharda umarım daha renkli bi organizasyon olacak...Ben bugün geç kaldım öğlen Kurtköy'e gitmek zorunda kaldım malum trafik :( Buradan tüm katılanlara teşekkürler özellikle de Baki abi'ye tabii :) Bu arada Baki abi de beklediğimden daha karizmaymış :D

Dark Knight

Fenomen Üye

Biz de ençok buna üzüldük Ekrem. Baki abi ile 2 ay kıçımızı yırttık. Yönetime rica ettim anket açtırdım. Yeri belirledik, tarih oylamasına ise katılım daha fazla idi. Yanlış anımsamıyorsam 30 üzerinde oy kullanıldı. Tabii ki herkesin gelmesi için şartlar uygun olmamıştır ancak ben katılımın en az 10-15 kişi olmasını bekliyordum ki istanbul için bu rakam bile çok az.

Biz kendimizi istanbul ekibinin çekirdek kadrosu olarak görüyoruz;
Baki abi, Kazım, Süreyya, Tamer, Celil ve ben.

Aşağıdaki resimler de benim makinenin pili bitene kadar çekilenler.

img0018oq.jpg

img0019lp.jpg

img0020td.jpg

img0021ty.jpg

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
tamz tarafından yazılan metin:
*clap*

Organizasyon kalabalık olmasa da samimi ve çekirdek bi kadro oldu diyelim... Baharda umarım daha renkli bi organizasyon olacak...Ben bugün geç kaldım öğlen Kurtköy'e gitmek zorunda kaldım malum trafik :( Buradan tüm katılanlara teşekkürler özellikle de Baki abi'ye tabii :) Bu arada Baki abi de beklediğimden daha karizmaymış :D
Kardeşim temennilerine katılıyorum........Benim için yazdıklarınada ayriyetten teşekkür ederim.....Beni onure ettin sağolasın......O senin kalbinin güzelliği....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Biz de ençok buna üzüldük Ekrem. Baki abi ile 2 ay kıçımızı yırttık. Yönetime rica ettim anket açtırdım. Yeri belirledik, tarih oylamasına ise katılım daha fazla idi. Yanlış anımsamıyorsam 30 üzerinde oy kullanıldı. Tabii ki herkesin gelmesi için şartlar uygun olmamıştır ancak ben katılımın en az 10-15 kişi olmasını bekliyordum ki istanbul için bu rakam bile çok az.

Biz kendimizi istanbul ekibinin çekirdek kadrosu olarak görüyoruz;
Baki abi, Kazım, Süreyya, Tamer, Celil ve ben.

Aşağıdaki resimler de benim makinenin pili bitene kadar çekilenler.

img0018oq.jpg

Ahmetim takma kafana İstanbul sorumluları bu işle ilgilenmeseler bile bahara bu organizasyonun kralını yapacaz evellalah ...Başlamak bitirmenin yarısıdır....Ben bugün şunu farkettim hepimiz gönüllü dobloperveriz....Allahın izniyle bu buluşmanın çok daha kralını belki mangal belki branç ını yaparız.....Ben kendi adıma varım diyorum....Varsa yolu doblo dan gönlü dostluk tan geçen başka kimse......Şimdiden başlayalım çalışmaya.........
img0019lp.jpg

img0020td.jpg

img0021ty.jpg

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ben şahsım adına organizasyona icabet eden tüm kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum......Gelmek isteyipte gelemeyen herkezede sağlık olsun bir dahaki buluşmaya diyorum................

Black Hawk

Saygın Üye
Katılım fazla olmasa da güzel organizasyon. En azında forum üyeleri kaynaşmaya başlar yavaş yavaş. Darısı 50 - 100 katılımcılı toplantılara...

Durum
Konu kapatılmıştır.