BOR POWER NANO GREEN YAĞ KATKISI

Ultralion

Saygın Üye
Tepki
264
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Oğuz,bu sitede ROM yakıt katkıları için de iyi diye yazıldığını gördüm.O yüzden dedim...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Abi ben pek güvenmiyorum nbirde motor uzmanları würth öneriyor diğerlerini koymayın diyorlar o yüzden bence gerek yok arada wrth atıyoruz

Ultralion

Saygın Üye
Tepki
264
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Mrb arkadaşlar sonunda geçen Cuma D3 Doblomu bakıma soktum.Yağından mazot filtresine kadar herşey değişti.Yağ değiştikten sonra aldığım BOR POWER NANO GREEN yağ katkısını da yağ deposuna attım.Sonra gittim TOTAL SYSTEM CLEANER enjektör temizleyiciyi mazot deposuna atıp 100 TL lik mazot aldım.Yaklaşık 300 km dir kullanıyorum arabamı.Sanırım bir 50 km daha rahat yaparım içindeki kalan mazotla.

İzlenimlerime gelince son derece olumlu diyebilirim.Motor sesi azalmış durumda daha rahat çalışıyor sanki.Bakımdan önce özellikle düşük devirlerde arabam biraz zor toparlıyordu performansından memnun değildim ancak şimdi alt devirlerde daha iyi hızlanıyor araba hatta genel olarak daha iyi ivmelendiğini söyleyebilirim.Tabi bu sonuçlarda yağın,yağ filtresinin,hava filtresi gibi ekipmanların değişmesinin de mutlaka etkisi vardır.

Ancak BOR POWER da bana göre faydalı oldu özellikle sessizlik konusunda.En azından olumsuz bir yanını görmüş değilim şu ana kadar.şimdilik izlenimlerim böyle.Sorusu olan varsa cevaplayabilirim...

Ultralion

Saygın Üye
Tepki
264
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Yağ zaten değişiyor 10 bin km de bir ancak bu ürün Almanya gibi bir ülkede bile takdir kazanmış bir ürün.Özellikle belli bir km yi geçmiş nispeten yıpranmış motorlarda faydalı olabilir.Sıfır veya az kullanılmış motorlarda gerekmeyebilir tabi.Ben şimdilik memnunum:)

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
@Ultralion
bir alman gecen yıllar yağ değişimi gereksiz ekleyin devam edin demişti çok polemik yapmıştı.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
son not olarak bazı katkılar yağ kanallarını tıkayarak büyük hasarlara yol acıyormuş.sıkıntı çekenlerden okumuştum.

Ultralion

Saygın Üye
Tepki
264
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Görüşlerinize saygılıyım tabiki ama NNT firması çok ciddi yatırım yapmış bu ürüne.Yani oldukça iddialılar ve Almanyada S320 Mercedeste denemişler.Bu kadar ciddi yatırım yaptıkları bir ürünün zararlı olacağını pek tahmin etmiyorum.Neyse daha 300 km yol yaptım kullandıkça görürüz bakalım:)

Ultralion

Saygın Üye
Tepki
264
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Bu arada bakimdan sonra ilk 100 TL lik mazotla 365 km yol yaptim.Tabi sehir ici, sikisik trafik,orijinal olmayan 215 lik kis lastikleri ve de kis mevsimi goz onune alindiginda bence iyi bir rakam 365 km...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence de iyi yol yapmış daha ne az yaksın ki

sizin aracınız 1.3 mü 1.6 mı

ayrıca lütfen profil bilgilerinizi eksiksiz dolurun

Ultralion

Saygın Üye
Tepki
264
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@doblo vip premio

Aracım 1.6 105 PS hocam.Tamam hemen doldurayım profil bilgilerimi...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk