beyler buyrun yapan varsa gelsin :))

Durum
Konu kapatılmıştır.

selcukan43

Daimi Üye
Merak etme mustafa abi :) ben her zamanki gibi terbiyemi koruyacağım.. Forumda huzursuzluk çıkarmayacağım.. Böyleleriyle her gün uğraşıyoruz.. Hepsiyle muhattap olursak işimiz var.. Boşverdim bende herkes anlar zaten fake mi değil mi.. burakreis kardeşim aynen katılıyorum sanada.. Başta forum ortamı burası.. Görüşe açık bir ortam yani ;) kapışcak olsam bizim elemanların porsche'u alır giderim :) ama boşver cvp bile vermiycem artık.. Sağlık olsun abi.. Doğru söyleyeni 9 köyden kovmak isterler..

ank_erdogan

Aktif Üye
burakreis tarafından yazılan metin:
bu ne saçma muhabbettir arkadaş burdakileri aptal yerine koyuyorsun resmen bi resim koymuşsun oraya arkadaşların dediği gibi büyük ihtimalle bu bir test resmi yok 240 bastım yardırdım gittim arabanın tüm gösterge ışıkları kitlendi 7000 devir vurdu o ara dur bide resmini çekeyim dedin nedir bu inat yok 200 bastım 300 bastım nedir yani benim dobloda en fazla 140 basıyor :|neyin hırsıdır bu anlamadım gitti :)

ben kimseyi aptal yerine koymuorum eger sen kendini koyuyosan tabii o başka arkadaşım

geremy

Onursal Kurucu
geremy tarafından yazılan metin:
arkadaşlar seviyeyimizi koruyup kırıcı olmuyalım yoksa konuyu kilitleyeceğim ilk ve son uyarıdır.

arkadaşlar burası doblo severlerin buluştuğu yararlı paylaşım yapılmaya çalışılan bir yer.
kimse kendini ispat etmek başkasına hakarette bulunmak terbiye sınırlarını aşmak girişiminde bulunumaz.

konu tarafımdan kilitlenmiştir.

Durum
Konu kapatılmıştır.