Bandırma'nın Kralı Makam Aracım Ultra VİP DOBLO'm

Durum
Konu kapatılmıştır.

_spectacular_

Saygın Üye
gerçekten harika olmuş aracın içi torpidonun tamamını nasıl bej rengine boyadınız gerçekten cok hoş bir görünntü vermiş kazasız cezasız sürüşler*tup*

diablo__666

Azimli Üye
ank_erdogan tarafından yazılan metin:
kardeş bende düşünüorum böle bişi yapömayı proje su bu işlettirme koltuklar yapım ne kadar masraf tutuyo bende ararştırıoum da bulaşmadım bi fiyat çıkmadı

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ne kadar masraf tuttuğunuz sormuşsun. ben arabayı yapılı şekilde aldığım için tam net olarak ne kadar döşendiğini bilmiyorum ama ortalama özel olarak full vip yapımı 6 bin ile 8 bin TL arası değişiyor diye biliyorum. ben arabada yapılan işlemleri aklıma gelenleri sıralayabilirim.

-komple boydan boya 2 kat bej rengi halı fleks kaplama
-komple araç içi iskelet tabandan tavana kadar süngerli bej rengi deri kaplama
-komple bej rengi tavan kaplaması
-komple araç içi plastikler bej rengi boyama
-arka bagaj iptali ve 3'lü koltuk 2 kişilik olarak tasarlanarak full deri döşeme ve kolçak
-orta kısıma tekli koltuk ve full deri döşeme
-ön iki koltuk full deri döşeme
-direksiyon komple deri kaplama ve üst kısmı gerçek ahşap kaplama
-vites körüğü deri döşeme ve vites topuzu gerçek ahşap kaplama
-orta konsol gerçek ahşap kaplama
-kapı içleri deri döşeme
-bej rengi perdeler

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
diablo__666 tarafından yazılan metin:
ank_erdogan tarafından yazılan metin:
kardeş bende düşünüorum böle bişi yapömayı proje su bu işlettirme koltuklar yapım ne kadar masraf tutuyo bende ararştırıoum da bulaşmadım bi fiyat çıkmadı

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ne kadar masraf tuttuğunuz sormuşsun. ben arabayı yapılı şekilde aldığım için tam net olarak ne kadar döşendiğini bilmiyorum ama ortalama özel olarak full vip yapımı 6 bin ile 8 bin TL arası değişiyor diye biliyorum. ben arabada yapılan işlemleri aklıma gelenleri sıralayabilirim.

-komple boydan boya 2 kat bej rengi halı fleks kaplama
-komple araç içi iskelet tabandan tavana kadar süngerli bej rengi deri kaplama
-komple bej rengi tavan kaplaması
-komple araç içi plastikler bej rengi boyama
-arka bagaj iptali ve 3'lü koltuk 2 kişilik olarak tasarlanarak full deri döşeme ve kolçak
-orta kısıma tekli koltuk ve full deri döşeme
-ön iki koltuk full deri döşeme
-direksiyon komple deri kaplama ve üst kısmı gerçek ahşap kaplama
-vites körüğü deri döşeme ve vites topuzu gerçek ahşap kaplama
-orta konsol gerçek ahşap kaplama
-kapı içleri deri döşeme
-bej rengi perdeler

bilgiler için teşekkürler :)

diablo__666

Azimli Üye
Teşekkür ederim arkadaşlar. Allah kimseye kaza bela vermesin. Hayırlısı ile araçlarımızı kullanalım.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
diablo__666 tarafından yazılan metin:
Teşekkür ederim arkadaşlar. Allah kimseye kaza bela vermesin. Hayırlısı ile araçlarımızı kullanalım.

amin :)

M

mehmet savas

Misafir
selam 2001 yılından bu zamana kadar 5 adet doblo kullandım ve hepsıde 0 km alındı 2001 de 1.9 duz du sonra 2003 yılında jtd motorlala tanıstık 105 beygırlık versıyonlarıydı sımdı bu zamana kadar 2001 model harıc 2003 ten buzamana kadar hep 105 beygırlık motor seceneklerınden kullandım su andada kullandıgım 2008 multıjet 1.9 105 beygırlık modelıdır bundan oncekı motor seceneklerı jtd ıdı sımdı resımdekı arac normal bır arac olmus neden dersenız o arac cargo modelınden cevrılmıs sanırım cunku sag raylı kapsının uzerinde cargo modellerıne aıt corgo yazısı gorulmektedır

Dark Knight

Fenomen Üye
Bambaşka bir araç olmuş içine bakınca. Bayaa bi emek harcanmış ve süper görünüyor. Darısı başımıza :)

diablo__666

Azimli Üye
mehmet savas tarafından yazılan metin:
selam 2001 yılından bu zamana kadar 5 adet doblo kullandım ve hepsıde 0 km alındı 2001 de 1.9 duz du sonra 2003 yılında jtd motorlala tanıstık 105 beygırlık versıyonlarıydı sımdı bu zamana kadar 2001 model harıc 2003 ten buzamana kadar hep 105 beygırlık motor seceneklerınden kullandım su andada kullandıgım 2008 multıjet 1.9 105 beygırlık modelıdır bundan oncekı motor seceneklerı jtd ıdı sımdı resımdekı arac normal bır arac olmus neden dersenız o arac cargo modelınden cevrılmıs sanırım cunku sag raylı kapsının uzerinde cargo modellerıne aıt corgo yazısı gorulmektedır

yorum için teşekkür ederim. öncelikle aracın cargo modelinden çevrilmiş demişsiniz. bu araba Balıkesir FİAT ana bayi KARAHALLILAR otomotivden özel olarak şirket makam aracı olarak kullanılmak üzere CARGO modeli içi boş bir şekilde fabrikadan çıkmıştır. daha sonra şirket için VİP makam aracı kullanılmak için dışarada özel olarak projeleri çizilerek döşenmiştir. yani demek istediğim şahıs olarak VİP kullanılmamıştır. FİAT ana bayisi için makam aracı olarak özel yapılmıştır.

tLqA

Daimi Üye
aracınız çok güzel gözüm kaldı açıkcası. Allah nazardan saklasın.
ruhsatta ne olarak geçiyor?
içindeki herşeyin izni varmı?. normal araca göre 1 koltuk fazla mesela. bunlar ruhsatta kayıtlımı? bizde doblo alınca arka tarafa kaçak olarak 2 koltuk atabiliriz

diablo__666

Azimli Üye
tLqA tarafından yazılan metin:
aracınız çok güzel gözüm kaldı açıkcası. Allah nazardan saklasın.
ruhsatta ne olarak geçiyor?
içindeki herşeyin izni varmı?. normal araca göre 1 koltuk fazla mesela. bunlar ruhsatta kayıtlımı? bizde doblo alınca arka tarafa kaçak olarak 2 koltuk atabiliriz

yorumunuz için teşekkür ederim. sorunuza gelirsek araç ruhsatta "yandan camlı çift sıra koltuklu kamyonet" olarak geçmektedir. aracın koltuk sayısı ruhsatta 5 kişi olarak geçmektedir. yani araçdaki koltuklar tasarlandığı projeye göre en arka koltuk 2 kişi orta tekli 1 kişi ve ön 2 kişi olarak geçmektedir. ama araç geniş olduğu için 7 kişi çok rahat biniyoruz. siz kendi aracınıza kaçak 2 koltuk ekleticekmişsiniz ama eğer bir çevirmeye denk gelirseniz işin içinden çıkamassınız cezası var. aman dikkatli olun böyle konulara.

tLqA

Daimi Üye
ozaman bagaj iptal yapsak koltukları geriye alsak bir problem olmuyor yani?
eski koltugun oldugu yerede bir masa felan atsak sorun olmaz heralde. koltuk sayısını degistirmeden aracın icini vip yapsakta ruhsatta degisen bişey olmuyorsa tamamdır. ki sölediğinize göre öyle. maxi araçlarda süper olur aslında. ama maxi almayıda düsünmüyoruz

diablo__666

Azimli Üye
tLqA tarafından yazılan metin:
ozaman bagaj iptal yapsak koltukları geriye alsak bir problem olmuyor yani?
eski koltugun oldugu yerede bir masa felan atsak sorun olmaz heralde. koltuk sayısını degistirmeden aracın icini vip yapsakta ruhsatta degisen bişey olmuyorsa tamamdır. ki sölediğinize göre öyle. maxi araçlarda süper olur aslında. ama maxi almayıda düsünmüyoruz

muhtemelen koltuk sayısını değiştirmeden bagajın yerin 3'lü koltuğu almanızda bir problem olacağını sanmıyorum ama siz yinede sanayide bu işi yapan ustalarada sorarsanız onlarda size yardımcı olurlar muayeneden falan nasıl geçiceğini onlar daha iyi tarif ederler.

Dark Knight

Fenomen Üye
Kısmet olur da Bandırma'ya dayımları ziyaret etmeye gelebilirsem aracınızı yakından da görmek isterim.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
konu tarihi gectiginden ve konu hortlamasin diye tarafimdan kitlenmistir....

Durum
Konu kapatılmıştır.