{AS 100] albüm devamı..

AS 100

Yeni Üye
arkadaşlar abama jant alıcam sadece karar veremedim 16 inç borbet sizce nasıl durur? yoksa 5 kollu 16 inç O.Z. alıcam.

RockeR

Azimli Üye
fotolar çok nefis gerçekten kazasız belasız kullan ;) jant seçiminde güzel ama lastikleri geniş alma istersen :) ugraştırıor..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
araban qüzelmiş kardeşim app plakada yakışmış :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
kazasız belasız sürüşler :D

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
kazasız belasız

Black Hawk

Saygın Üye
Dedikleri gibi Jant zevk meselesi. Yanlız dobloda çok geniş taban sıkıntı çıkarıyo. Ben imkanım olsa 18" Kyowa 374 takmak isterim. Sana da tavsiye ederim. Hem borbet kadar geniş taban değil, hem ofsetli, hem de 5 kollu ve bijonlar gizli olduğundan görüntüsü hoş.

jantı internette aratıp inceleme imkanın var tabi ama Doblo üzerinde görmek istersen bu ilanı bi incele...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-ve-lastik-takimlari-sifir-denilecek-kadar-temizz-32142320/detay

cizen_resim_38

Daimi Üye
Black Hawk tarafından yazılan metin:
Dedikleri gibi Jant zevk meselesi. Yanlız dobloda çok geniş taban sıkıntı çıkarıyo. Ben imkanım olsa 18" Kyowa 374 takmak isterim. Sana da tavsiye ederim. Hem borbet kadar geniş taban değil, hem ofsetli, hem de 5 kollu ve bijonlar gizli olduğundan görüntüsü hoş.

jantı internette aratıp inceleme imkanın var tabi ama Doblo üzerinde görmek istersen bu ilanı bi incele...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-ve-lastik-takimlari-sifir-denilecek-kadar-temizz-32142320/detay

hakkaten pahadada görünüştede ağır bi jant maddi sıkıntın yoksa bu güzel olur senin aracına...

Dark Knight

Fenomen Üye
AS 100 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar abama jant alıcam sadece karar veremedim 16 inç borbet sizce nasıl durur? yoksa 5 kollu 16 inç O.Z. alıcam.

Aracınız ve resimler çok hoş, Allah kaza bela göstermesin. ikisi arasından seçecekseniz ben olsam 5 kollu O.Z takardım. Tabii ki zevk sizin, lastikçi tanıdıksa bir tarafa borbetleri diğer tarafa O.Z takıp bakın hangisi hoşunuza giderse onlar kalsın :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
AS 100 tarafından yazılan metin:

Aracın Kaç Motor 16 Borbet i Kaldırabilecek miş 1,3 se zorlar gibime gelio yakışmasına yakışır

bende daha yeni aldım 16 " jant yarı ofsetli 205/55/16 55 yanak taktırmamım sebebi ise ince yanak ta konfor biraz daha düşüyor zaten makaslı araç :)

Bu arada Maşallah aracın cok güzel çok Hoş Güle Güle Kullan

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Black Hawk tarafından yazılan metin:

ben bu ilandaki dobloyu görmüştüm çorluda tekirdağ tuning in buluşmasına gelmişti :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Araccınız çok asil duruyor.......beyaz da zaten asil renklerdendir.......Kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim....