arkadaşlar doblo mu bastım yere

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
cnkshn tarafından yazılan metin:
2 tane basık araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-minivan-van-bakman-yeterli-50033565/detay/#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-minivan-van-fiat-doblo-combi-1-3-multijet-2009-model-41-000-km-de-kazasiz-49654214/detay/

D2 hoş olmuş *tup*
fiorinoda güzel ama arkadaki demiri çıkartsaymış güzel olurmuş....

tunahan611

Yeni Üye
araba cok kütüktür ama onlarda bi cukura girdmi nerdeyse ön torbido cıkr yerinden ykın zmanda bnm aracın resmlerini atımm atablirsem görünn noraml bastık daha hoşş ve sağlıklı olduu :) herşey sırf görüntü değil dmiii ??

rbatuhan

Azimli Üye
tunahan611 tarafından yazılan metin:
araba cok kütüktür ama onlarda bi cukura girdmi nerdeyse ön torbido cıkr yerinden ykın zmanda bnm aracın resmlerini atımm atablirsem görünn noraml bastık daha hoşş ve sağlıklı olduu :) herşey sırf görüntü değil dmiii ??

aynen.zaten bende aşırı basmadım....ayrıca kestirme falanda yapmadım...orjinal yayları maslak namiştein da bir makina yardımıyla bastırıp küçülttürdüm...
yerlerde sürünen cinsten deil ama arabayı hoş gösterecek kadar güzel

bide bişi sorucam bn bırakın normal resim yüklemeyi avatarıma bile resim yükleyemiyorum....nası olcak bu...kaydet diyorum kaydetmiyo :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kardeşim avatarın maximum boyutu 150x150 olacak.bu şekilde ayarlayın avatar resimlerinizi.

smh53

Azimli Üye
Merhaba arkadaşlar bende aracımın sadece arkasını biraz pıstırıp önle aynı mesafede olmasını istiyorum bu arka tarafı pıstırma işlemi nasıl oluyor arabaya bi zararı varmıdır . Bide benim araç normalde arka taraf önden çok yüksek duruyor bunun normali bumudur yoksa benim arabada bi sorunmu var .