arkadaşlar doblo mu bastım yere

rbatuhan

Azimli Üye
arkadaşlar merhabalar ben bakırköyden batuhan....ocak ayında aldığım beyaz doblo mu önden 6,5 cm,arkadan 5 cm yere bastım....17 inç ofsetli jant taktım....şimdi plakalık sökmek falan filan gibi ufak tefek işlerim kaldı.resimleri bu akşam ya da yarın yüklicem....bu tarzda bir arabaya ancak bu kadar yakışır yere basmak...

aracım 1,3 multijet....ilk önce çekindim takmaya 17 ama hiç bir sıkıntı yok...sadece frenlerin kaliperleri janta dokunuyodu onları taşladım ve kırmızıya boyadım..
umarım hosunuza gider

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Hayırlı Olsun Ne Kadar Tuttu maliyeti

Ve Konfor ve Sürüş te her hangi Bi Dezavantajın yada avantajın var mı izlnimlerini paylaşabilir misin ....

rbatuhan

Azimli Üye
ToeXicT tarafından yazılan metin:

Ve Konfor ve Sürüş te her hangi Bi Dezavantajın yada avantajın var mı izlnimlerini paylaşabilir misin ....

konforu gidicek diye çok korktum ama eğer benim yaptıgım yöntemden yapılırsa basma işlemi hiç bir sıkıntı olmuyoçbozuk yolda çok hafif sarsıntı oluyo ama o kadar da olcak....ne bir sürtme var ne de bi ses....arkayı bilerek az indirdim öne göre çünkü arkaya insan binebilsin diye....maliyeti de maslak oto sanayide çevrem oldugu için ucuza mal ettim....jant+lastik+aracı yere basma 1650 tl +5 ay taksit :)

ayrıca 110 ve 120 ile 4 şeritli yolda en sağdan en sola makas atmanın tadına şimdi çok rahat varıyorum...tokat makinası gibi oldu doblo :) beklediğimden daha fazla performansı var yol tutuşu konusunda

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri

Arabayı yere basmak çok güzel gösterir ama haddinden fazla basanlar var o zaman araç hurda oluyor. Her kasisde işkence.. Arabayı basmıcaksın bence sadece jant alıcaksın tmm.

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Hayırlı olsun bu arada kazasız belasız sürüşler. :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
cetin tarafından yazılan metin:

Arabayı yere basmak çok güzel gösterir ama haddinden fazla basanlar var o zaman araç hurda oluyor. Her kasisde işkence.. Arabayı basmıcaksın bence sadece jant alıcaksın tmm.

Asıl Jant Alınca Basmak Lazım Araç Leylek Gibi Durmasın Jantlar kendini Göstersin Die :)

16 " Jant aldık araç yukarda olduğu için ufak duruo jantlar :)

rbatuhan

Azimli Üye

17 jant takınca leylek gibi oluyo....hatta orjinal halinde bile bence yüksek bir araç doblo.ben abartmadım zaten .ön lastiktede arka lastikte de birazcık bosluk var.resimleri bu akşam yada yrn koyucam.tam kıvamında bir alçaltma yani

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri

Asıl Jant Alınca Basmak Lazım Araç Leylek Gibi Durmasın Jantlar kendini Göstersin Die :)

16 " Jant aldık araç yukarda olduğu için ufak duruo jantlar :)

15 takanlar basıyor :) ozaman pek fark etmiyor 17 21 bunlarda tabi basılır dediğiniz gibi leylek gibi binilmez :D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
hayırlı olsun fotoğrafları bekliyoruz...............

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
rbatuhan tarafından yazılan metin:
yarın akşam yüklemiş olurum resimleri...iyi dilekleriniz için teşşekkürler :D
*tup*

Dark Knight

Fenomen Üye
Zevkler ve renkler tabii ki kişiden kişiye değişir ama ben oldum olası aşırı basık araçları sevmiyorum :(

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Zevkler ve renkler tabii ki kişiden kişiye değişir ama ben oldum olası aşırı basık araçları sevmiyorum :(
zaten abi aşırı basık arabada sürüngen oluyo bide bbs jant atıyolar arabayı iyice bitiriyolar.....

Dark Knight

Fenomen Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
zaten abi aşırı basık arabada sürüngen oluyo bide bbs jant atıyolar arabayı iyice bitiriyolar.....

O yüzden beğenmiyorum zaten. Ama mutlaka ki göze hoş görünenler de oluyor. Hiç beğenmiyorum da değil :D

tunahan611

Yeni Üye
Foruma Yeni üyeyim ama iyki üyü olmuşummm Aracımı bende maslakta namişte Bastırdım on4 4 cm arkada 5 cm indirdim takozları 2 diş kestik araba da 215/45/17 lastik war arac aynı otomobil gibi olduuu fren sistemi bile değişti yani eskiden sol san gir sağdan zor topluyordu şimdi yüklen birşey yokk f1 lastiklerde işn birazzz heycanını arttıryor tBİ :) tşk :)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
tunahan611 tarafından yazılan metin:
Foruma Yeni üyeyim ama iyki üyü olmuşummm Aracımı bende maslakta namişte Bastırdım on4 4 cm arkada 5 cm indirdim takozları 2 diş kestik araba da 215/45/17 lastik war arac aynı otomobil gibi olduuu fren sistemi bile değişti yani eskiden sol san gir sağdan zor topluyordu şimdi yüklen birşey yokk f1 lastiklerde işn birazzz heycanını arttıryor tBİ :) tşk :)

tunahan611 foruma hoşgeldiniz.lütfen tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız.

cnkshn

Saygın Üye
2 tane basık araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-minivan-van-bakman-yeterli-50033565/detay/#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-minivan-van-fiat-doblo-combi-1-3-multijet-2009-model-41-000-km-de-kazasiz-49654214/detay/

Dark Knight

Fenomen Üye
cnkshn tarafından yazılan metin:
2 tane basık araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-minivan-van-bakman-yeterli-50033565/detay/#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-minivan-van-fiat-doblo-combi-1-3-multijet-2009-model-41-000-km-de-kazasiz-49654214/detay/

D2 hoş olmuş *tup*