ARKA BAGAJ OTOMATİĞİ KAPANMIYOR ARABAYI KİTLEDİĞİMDE

doblocu ilker

Yeni Üye
ARKADAŞLAR ARABAYI KİTLEDİĞİMDE ARKA BAGAJ KAPANMIYOR FAKAN ANAHTARLA KAPATIYORUM AMA ARABAYI AÇTIĞIM ZAMAN KUMANDA İLE BAGAÇ AÇILIR AMA KİTLERKEN KUMANDA İLE KAPANMIYOR ÇÖZÜMÜ NE

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Aynı Sorun Bendede Vardı Götürdüm Bi Kilitçiye adam biraz yağladı tmm şimdi normal

Black Hawk

Saygın Üye
Bende de olmuştu. Arka kapaktaki anahtar bölümünü temizleyip yağlıyolar. Bişey kalmıyor.

fthdjdoblo

Daimi Üye
Adı
fatih
Modeli
Renk
gümüş gri
bagaj kapağı tek ise kolun değişmesi gerekebilir (kolun anahtar yeri hariç yenisi 108tl)

çünkü bizim doblo da olmuştu açma kolunun içindeki parça kırılıyor

doblocu ilker

Yeni Üye
evet geçenlerde takılı kaldı yaaani bagaj hiç açılmıyordu sanayiye götürdüm adam içindeki motoru değiştirdi 115tl gibi bi fiyat çıktı

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
üstat aynısı bizm arabada da oldu. ustaya gittim tamir etti. 30 tl verdim .çalıştı şimdilik bi sıkıntı yok.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili arkadaşlarım bu konu hakkında birçok detaylı bilgi forumda mevcut......Oradan yararlanabilirsiniz.............

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
İki D2 DobloM'da da aynı sorun vardı. Bagaj kilidinin sürttüğü bir yer var. Orayı yağlattım sorun düzeldi.

Mühendislik hatası olarak bildirmiştim bunu forumda.

Ayrıca bazı mesajları sildim. Konu ile alakasız düşünce ve yorumlarızı lütfen kendisine özel başlığa saklayınız.