araçda sigara içiyormusunuz

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
sigara içen benim arabama binmesin keyfin keyfi olmaz bu keyif özellikle sigara ise benim dobloda asla olmaz*chair*

zaff34

Daimi Üye
Valla abi çok içmek isteyen olunca yapacağım en büyük kıyağı yapıyorum..Çekiyorum arabayı sağa in aşağı iç sigaranı sonra bin diyorum :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Valla abi çok içmek isteyen olunca yapacağım en büyük kıyağı yapıyorum..Çekiyorum arabayı sağa in aşağı iç sigaranı sonra bin diyorum :)

en iyisi

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
herturlu iciyor ve icirtiyorum.....ama asla izmarit arac icinde birakmam ve biraktirmam......icmeyenlere saygi duyarim..ama icmeyenlerde icenlere saygi duymali.......ben turk mantigiyla hareket etmiyorum....araba benle yasamayacak...eskiyecek kirlenecek....kokacak.....tabi temizlenecekt...yikamacilar ac mi kalsin...:D. arac kokacak diye keyfimden ve zevkimden odun veremem....
aksam eve cikarken veya bir yerde biraktigimda araci vamlari 1 cm aralik birakiyorum...ruzgarlik var disaridan belli olmuyor ...geldigimde araca mis gibi koku moku yok...bu kadar basit...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
valla arabamı bırak....evimdede asla sigara içirtmemmm.....
Aynen bizde öyle *tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
herturlu iciyor ve icirtiyorum.....ama asla izmarit arac icinde birakmam ve biraktirmam......icmeyenlere saygi duyarim..ama icmeyenlerde icenlere saygi duymali.......ben turk mantigiyla hareket etmiyorum....araba benle yasamayacak...eskiyecek kirlenecek....kokacak.....tabi temizlenecekt...yikamacilar ac mi kalsin...:D. arac kokacak diye keyfimden ve zevkimden odun veremem....
aksam eve cikarken veya bir yerde biraktigimda araci vamlari 1 cm aralik birakiyorum...ruzgarlik var disaridan belli olmuyor ...geldigimde araca mis gibi koku moku yok...bu kadar basit...

baki abi cam aralık işi iyide araba hvada alır ama toz giriyor buseferde çok ama arada arabayı havalandırmak lazım ben belli aralıklarda kapıları falan açıyorum hem temizlik yapıyorum hemde arabanın içi hava alıyor tabi bu işleri köyde terkosta yapıyrum

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kirlenmek güzeldir oğuzum...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

dadashiko

Aktif Üye
Doblo
Adı
hikmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
gri
baki abime katılıyorum..zaten dışarıda sigara içtiğimiz için 2 sınıf muamelesi görüyoz .doblomda sigara içmek serbest..

omerparca

Azimli Üye
ben kendim içiyorum babamda içiyor annemde içiyor fakat hiçbirimiz arabayı 0 aldığımızdan beri arabada bir tane bile sigara içmedik hala ilk günkü gibi kokuyor :))

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
araçta da içmiyorum dışarıda da.bıraktım hayırlısıyla.Allah herkese bırakmayı nasip etsin.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
hem sigaraya karşı alerjim olduğu için hemde ilk aracım olduğu için içmem içirtmem :)

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
eski araçımda babam içmiyor içitmiyordu ama ben ehliyeti aldıktan sonra hep içtim şimdi yeni araçımda içmemeyi planlıyordum hatta içmemek için kendimi zor tutuyordum ama dün izmire gidince uzun yolda dayanamadım açtım camı içtim uzun yolda sigara içmeden yapamıyorum ama daha içmemek için kendimi sıkıcam

kaan_akcay

Daimi Üye
Adı
Kaan AKÇAY
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilişim
Modeli
Araç Yılı
2018
Renk
KURŞUN GRİ
Ehliyeti yeni aldığımda şirket arabasında yanımda sigara içen arkadaş ceketimi gömleğimi ve dolayısıyla koltuğu yaktığından o günden beri hiç bir aracımda sigara içtirmiyorum ;)

zikke

Azimli Üye
bende sigara konusunda hassasım.hiç içmedim içirmedim.pis kokacağına mis koksun.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
İçiyorum,içiriyorum içmeyip stresten öleceğime içip nikotinden ölürüm*hilarious*koku konusundas ise aracımı park ederken camlarımı birer santim aralıyorum rüzgarlık olduğu için yağmur kar girme derdide olmuyor ....araca bindiğimde hiç koku olmuyor zaten glade nin parfümü içeriyi mis kokutuyor

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bende artık sıgarayı bırakanlara katıldım şimdilik:)arabammis kokuyo:)