Doblo Anahtar sorunu

AbdullahAltınn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Bulut Beyazı
Merhaba herkese doblo d2 2008 aracımın anahtarı uzaktan açmıyor 1 metre bile uzaktan açmıyo yakınına gidince oda belirli bölgelerde mesela ön çamurluktan acıyor kapıları pilini de değiştirdim ama çözüm sağlamadı ne yapmam lazım bu sorunla karşılaşanlar varmı

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Sanırım merkezi kilit beyni sol ön çamurluğa doğru konumlanmış. Sigorta panosunu açarsanız, bir bakın o tarafta bir yerde diye hatırlıyorum. O beynin anteni filan çıkmış olabilir mi acaba ?

AbdullahAltınn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Bulut Beyazı
Sanırım merkezi kilit beyni sol ön çamurluğa doğru konumlanmış. Sigorta panosunu açarsanız, bir bakın o tarafta bir yerde diye hatırlıyorum. O beynin anteni filan çıkmış olabilir mi acaba ?
Fotoğraf varsa atabilirmisiniz ve şunuda ekleyeyim bagajin ordanda açılıyor kapılar kumandadan

KomanDoblo

Azimli Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
aynı sorun bende de var maalesef ne yapılması gerektiğini bilen varsa lütfen yazsın arkadaşlar

Ugurr41

Azimli Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 D Sx
Araç Yılı
2001
Renk
Yeşil
Bazen eşleştirme gerekebiliyor kumandalarda.bir anahtarciya gidip anlatin genelde ucret bile almadan hallediyolar

Fehmicc

Azimli Üye
Adı
Fehmi
Merhaba herkese doblo d2 2008 aracımın anahtarı uzaktan açmıyor 1 metre bile uzaktan açmıyo yakınına gidince oda belirli bölgelerde mesela ön çamurluktan acıyor kapıları pilini de değiştirdim ama çözüm sağlamadı ne yapmam lazım bu sorunla karşılaşanlar varmı
İyi bir oto anahtarcı bulun ozaman immo eşleşme olacak beyin ile

Ersen144

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ersen
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Ben de birşey sormak istiyorum D3 aracımın kontak anahtarı rahat girip çıkıyor ama çalıştırmak için çevirmesi biraz zor oluyor. Acaba kontak içine biraz wd40 sıksam sıkıntı olur mu.

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Ben de birşey sormak istiyorum D3 aracımın kontak anahtarı rahat girip çıkıyor ama çalıştırmak için çevirmesi biraz zor oluyor. Acaba kontak içine biraz wd40 sıksam sıkıntı olur mu.
Elektronik devre kartı temizleyicileri var Yağsız olandan kullanabilirsiniz. WD40 Kullanılması zarar verir mi pek zannetmiyorum zarar vereceğini ama garanti olsun isterseniz kapalı alan akım geçen bölgelere benim tercihim elektronik devre kartı temizleyici kullanmak.

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Hafifçe zorlamadan bastırarak çevirmeyi deneyin