Ali uğurlu fiat bayii nasıl bir firmasın sen..!

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
tofaş fabrikada mı çalışıyorsunuz bursa da ara ara buluşmalar oluyor grupta duyuruda yapılıyor katılıp alabilir siniz? adres direkt fabrika hangi birim acaba?
Evet tofaşTa çalışıyorum. İnsan kaynakları Alan İ.K biriminde çalışıyorum. Eğerki tofaşta çalışıp bana ulaştırabilecek veya irtibat kuracağım arkadaş varsa çok iyi olur. yeter artık sticer'ıma kavuşayım :))

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Son durum mahkemede takipsizlik kararı verildi. Bende itirazını verdim konu bir üst mahkemeye sevk edildi. Beklemedeyim.

Bu ülkede çok normal. Allah yardımcınız olsun. Üzülüyor insan.

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Fiat'ın müşterilerine vermiş olduğu değeri bir kez daha görmüş oldum. Zaten bir beklenti içinde değildim. Fiat'ın konu ile alakalı bir yaklaşım da bulunmayacağınıda tahmin ediyordum. Şaşırtmadın beni Fiat.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Son durum mahkemede takipsizlik kararı verildi. Bende itirazını verdim konu bir üst mahkemeye sevk edildi. Beklemedeyim.
Takipsizlik verme nedeni nedir?

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Bilmem. Üst mahkeme cevabını bekliyorum. Neden belirtilmemiş. Ama Fiat'ın bı arayıp formalite olsada ilgileniyor gibi yapması gerekirdi. Anladığım kadarıyla bayiilerinden çekiniyorlar. Bizim ürünlerimizi satmazlar diye korkuyorlar. Anlaşılan bu..! Zaten bütün araçları sattım bı Fiorino kaldı. Wolkvagene geçtim. Fiorinoda satılık ilanında buda fiata kapak olsun.

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Bilmem. Üst mahkeme cevabını bekliyorum. Neden belirtilmemiş. Ama Fiat'ın bı arayıp formalite olsada ilgileniyor gibi yapması gerekirdi. Anladığım kadarıyla bayiilerinden çekiniyorlar. Bizim ürünlerimizi satmazlar diye korkuyorlar. Anlaşılan bu..! Zaten bütün araçları sattım bı Fiorino kaldı. Wolkvagene geçtim. Fiorinoda satılık ilanında buda fiata kapak olsun.
Hocam fiat italyaya ulaşmaya çalıştınız mı?

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Mail attım. Cevap gelmedi

Gözden uzak

Yeni Üye
Doblo
Adı
Volkan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
2017 model Fiorino aracım var. Ali Uğurlu Fiat yetkili servisini aradım ve randevu aldım. Aracımı saat 11.00 da servise verdim. Akşam üzeri alabileceğimi söylediler. Akşam üzeri saat 16.00 gibi gittiğimde aracın arka tampon kısmı ile uğraşıyorlardı aracın henüz hazır olmadığını birazdan bitip yukarı çıkaracaklarını söylediler. Saat 17.00 gibi servisten ayrıldım. Aracın her yerinde pasta kalıntıları pasta pisliği vardı yıkama zahmetinde bile bulunmamışlar. Doğrudan benzinliğe gittim ve kendim yıkamaya başladım. Aracı kuruturken arka tamponda bir hasar ve bu hasarı rötuş boyasıyla kapatılmaya çalışıldığını gördüm. Hemen servisi aradım ama kapalıydı. Fiat müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim telefona çıkan hanım efendi şikayet kaydı oluşturdu. Ertesi sabah hemen servisi aradım ve durumu bildirdim. Boya kaportada çalışan Özcan isimli bir şaklaban beni resmen fırçalar gibi aracı getirin baktıralım dedi. 2 saat sonra orada olacağımı söyledim. Saat 13.30 gibi gittim ve baktılar. Hasarlı kısmı tinerle sildiler ve hasar daha çok ortaya çıktı sonra bu bizden kaynaklı değil dediler. Pasta cila işlemini yapan kişide yanındaydı. Peki dedim bunun sizden kaynaklı olmadığına namusun ve şerefin üzerine yemin edermisin dedim. Sustular. Cevap yok. Ama ben dedim namusum şerefim üzerine yemin edebilirimki bunu siz yaptınız dedim tartışmaya başladık. İşinizi adam gibi yapın dedim ve anahtarı arabanı üstüne atarak kusursuz bir şekilde halledin akşam alırım dedim. Yarın gel yetişmez biz yapmadık deyip sesini yükseltmeye başladılar ve ben çıkıp servis içinde müşteri ilişkileri Esra hanıma şikayetçi olacağımı söyledim. Polis karakoluna gittim şikayette bulundum. İfademi verdim arabamı kusursuz yaparlarsa şikayetçi olmayacağımı söyledim. İfademi imzaladım. İfademi alan polis memuru araç belgelerine ihtiyaç olduğunu söyledi. Araçtan getirebileceğimi söyledim ve tekrar servise gittim araçta belgeleri alıcağımı söyledim ve aracın arka tamponunu boyadıklarını gördüm. O esnada yanıma Özcan ve 6-7 servis çalışanı geldi Özcan bana sen beni tanımıyorsun adamı un ufak ederim. Adamı yok ederim kralı gelse un ufak ederim diye tehditte bulundu. Bende hadi kral benim beni un ufak et bakalım yapabilecekmisin dedim ve güldüm salaklığına. Cahil cocuk işte.O anda içeri araç tespiti için 2 polis geldi ve bu Özcan süt dökmüş kedi gibi oldu. Tehditlerini inkar etti. Hasarı siz yapmadıysanız benim aracımı neden boyadınız? Araç halen serviste. Son noktasına kadar şikayetçi olacağım. Fiat'ın Ankara servisler maalesef böyle şirketimde 5 Doblo 1 fiorinom var hepsini satacağım. Fiat beni kaybettin.Eki Görüntüle 30529Eki Görüntüle 30530Eki Görüntüle 30531
Geçmiş olsun ✋?

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Halen güncel halen fiat' tan arayan yok. Fiat kalitesizliği işte..!

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Size dönüş yapılacaktır. Diyorlar.

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Israrla güncel

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Şikayet numarası vermediler. Sadece dinlediler. Tamam gereken yerlere iletilecek size dönüş yapılacaktır. Diyorlar. Her aradığımda size dönüş yapılacaktır. Diyorlar. Nerdeyse senesi doldu.

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Gerçi arayacaklarını sanmıyorum. Sadece burada herkes okusun ki, Fiat'ı tanısınlar bilsinler istiyorum..!

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Gerçi arayacaklarını sanmıyorum. Sadece burada herkes okusun ki, Fiat'ı tanısınlar bilsinler istiyorum..!

Abi sıfıra gücüm yok zaten de sırf senin başına gelen den ötürü olsa da almam ..Allah başka dert vermesin.. Sağlık sorunu vermesin.. üzülüyor insan.

Temiz bi full 1.9 jtd vip alır bakarım keyfime :) belki 1.9 multijet vip