Ali uğurlu fiat bayii nasıl bir firmasın sen..!

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
2017 model Fiorino aracım var. Ali Uğurlu Fiat yetkili servisini aradım ve randevu aldım. Aracımı saat 11.00 da servise verdim. Akşam üzeri alabileceğimi söylediler. Akşam üzeri saat 16.00 gibi gittiğimde aracın arka tampon kısmı ile uğraşıyorlardı aracın henüz hazır olmadığını birazdan bitip yukarı çıkaracaklarını söylediler. Saat 17.00 gibi servisten ayrıldım. Aracın her yerinde pasta kalıntıları pasta pisliği vardı yıkama zahmetinde bile bulunmamışlar. Doğrudan benzinliğe gittim ve kendim yıkamaya başladım. Aracı kuruturken arka tamponda bir hasar ve bu hasarı rötuş boyasıyla kapatılmaya çalışıldığını gördüm. Hemen servisi aradım ama kapalıydı. Fiat müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim telefona çıkan hanım efendi şikayet kaydı oluşturdu. Ertesi sabah hemen servisi aradım ve durumu bildirdim. Boya kaportada çalışan Özcan isimli bir şaklaban beni resmen fırçalar gibi aracı getirin baktıralım dedi. 2 saat sonra orada olacağımı söyledim. Saat 13.30 gibi gittim ve baktılar. Hasarlı kısmı tinerle sildiler ve hasar daha çok ortaya çıktı sonra bu bizden kaynaklı değil dediler. Pasta cila işlemini yapan kişide yanındaydı. Peki dedim bunun sizden kaynaklı olmadığına namusun ve şerefin üzerine yemin edermisin dedim. Sustular. Cevap yok. Ama ben dedim namusum şerefim üzerine yemin edebilirimki bunu siz yaptınız dedim tartışmaya başladık. İşinizi adam gibi yapın dedim ve anahtarı arabanı üstüne atarak kusursuz bir şekilde halledin akşam alırım dedim. Yarın gel yetişmez biz yapmadık deyip sesini yükseltmeye başladılar ve ben çıkıp servis içinde müşteri ilişkileri Esra hanıma şikayetçi olacağımı söyledim. Polis karakoluna gittim şikayette bulundum. İfademi verdim arabamı kusursuz yaparlarsa şikayetçi olmayacağımı söyledim. İfademi imzaladım. İfademi alan polis memuru araç belgelerine ihtiyaç olduğunu söyledi. Araçtan getirebileceğimi söyledim ve tekrar servise gittim araçta belgeleri alıcağımı söyledim ve aracın arka tamponunu boyadıklarını gördüm. O esnada yanıma Özcan ve 6-7 servis çalışanı geldi Özcan bana sen beni tanımıyorsun adamı un ufak ederim. Adamı yok ederim kralı gelse un ufak ederim diye tehditte bulundu. Bende hadi kral benim beni un ufak et bakalım yapabilecekmisin dedim ve güldüm salaklığına. Cahil cocuk işte.O anda içeri araç tespiti için 2 polis geldi ve bu Özcan süt dökmüş kedi gibi oldu. Tehditlerini inkar etti. Hasarı siz yapmadıysanız benim aracımı neden boyadınız? Araç halen serviste. Son noktasına kadar şikayetçi olacağım. Fiat'ın Ankara servisler maalesef böyle şirketimde 5 Doblo 1 fiorinom var hepsini satacağım. Fiat beni kaybettin.20190430_221411.jpg20190430_221259.jpg20190430_221230.jpg

Son düzenleme:

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Allah servislere düşürmesin.

EmrahDurmaz

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Meslek
fırat plastik fabrikasında forklift oparatörü
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
Kurşun gri
Öncelikle geçmiş olsun @haydar06 Ankara il yöneticimiz size servis konusunda yardımcı olur

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
keşke ailemizin yıllardır sponsoru olan adam gibi adam Kavaklıdere Oto'ya götürseydiniz.
Kavaklıdere'de direkt oranın müdürü ile muhatap olursunuz, gelince sizi o karşılar, aracınızın başında durabilirsiniz. Onlardan kaynaklanan bir sorunda gereğini yaparlar.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Geçmiş olsun. kavaklıdere otoya ben karabük'ten kaç sefer gittim Müslüm bey var orada sağolsun hiç sıkıntı yaşamadım.pireye kızıp yorgan yakılmaz ama siz bilirsiniz.bu servis işi tüm markalarda sıkıntı yaşatabiliyor.

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
keşke ailemizin yıllardır sponsoru olan adam gibi adam Kavaklıdere Oto'ya götürseydiniz.
Kavaklıdere'de direkt oranın müdürü ile muhatap olursunuz, gelince sizi o karşılar, aracınızın başında durabilirsiniz. Onlardan kaynaklanan bir sorunda gereğini yaparlar.
Keşke. Daha öncede gitmiştim. Hiç aklıma gelmedi. Keşke reklama birazdaha burada önem versede hep gözümüze çarpsaydı.

OsmanYılmaz

Onursal Tokat Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Doblo
Adı
OSMAN YILMAZ
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Dizel Araç Pompa ve Enjektör Bakım
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
Sponsorlarımız anasayfada üst kısımda reklam şeridi gibi dikkat amaçlı yayınlanmaktadır geçmiş olsun Fiat ı satmayın bayiyi değişin

ErhanÇelik

İSTANBUL YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Erhan ÇELİK
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Cam ve ayna dekorasyon
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2015
Geçmiş olsun rabbim böyle insanlarla karşılastırmasın diyelim ama müslüm bey ankarada bu işini iyi yapan ender servislerden araç satma hususunda tabiki tercih sizin ama servisde iş bitiyor hangı marka olursa olsun

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Keşke. Daha öncede gitmiştim. Hiç aklıma gelmedi. Keşke reklama birazdaha burada önem versede hep gözümüze çarpsaydı.
Konu hakkında Fiat ile üstdüzey görüşme sağladım. Sizin iletişim bilgileriniz istiyorlar direkt ilgilenecekler bilgilerinizi bana özelden gönderin lütfen

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi

haydar06

ANKARA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
haydar akdemir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Kavaklıdere Fiat yetkili servisi team doblo sponsorumuz müslüm bey her giden aracımızda özel itina ile gerekli işlemleri yaptırır bu arada Ali uğurlu bayii sıkıntılı tahminen kapanma aşamasında haftada 5 kere geçerim önünden araçlarınız için sanayi ve servis konusunda team doblo Ankara Yönetim olarak yardımcı oluruz geçmiş olsun

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Fiatın müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemi birdaha görmüş oldum. Fiat müşterilerini değilde servislerini kaybetmekten korkuyor. Ne arayan var nede soran. Bu iş kişiselleşti artık. Son noktaya kadar gideceğim..!

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
Geçmiş olsun son durum ne oldu ?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
yavv ben hala sticer'ımı alamadım sayın yönetici siz hala sürekli indirim kartı reklamı yapıyorsunuz :)). lütfen sticer'ımı gönderin artık.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
yavv ben hala sticer'ımı alamadım sayın yönetici siz hala sürekli indirim kartı reklamı yapıyorsunuz :)). lütfen sticer'ımı gönderin artık.
tofaş fabrikada mı çalışıyorsunuz bursa da ara ara buluşmalar oluyor grupta duyuruda yapılıyor katılıp alabilir siniz? adres direkt fabrika hangi birim acaba?