4.GELENEKSEL BÜYÜK İSTANBUL BULUŞMASI

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Yaw alemsiz yaa... Getir recep ne kaaaa kızancık varsa...:D

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@kardelenkurt
SLM MURATCIĞIM BENİM DÜLDÜLLE ANTALYA- GAZİPAŞA-ANTALYA 10 KİŞİ YOLCULUK YAPTIM. SLM MEVLÜT AMCA.

TEKTEKER_RAMCO

Aktif Üye
Adı
ramazan can
Modeli
Renk
granit gri
pendik den sarıyer tam bir trafik çilesi olacaktır... adapazarı olsa daha mantıklı gelirdi bana en azından trafik yok.. yönetim böyle uygun görmüş gönlüm gelmek istesede pazar günü köprü trafiği çekilemeyeceğinden büyük ihtimalle gelemeyeceğim... şimdiden iyi eylenceler...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@TEKTEKER_RAMCO

3 yıldır buluşmalarımızı Anadolu Yakası nda yaptık. Yönetime 3 yıldır neden Avrupa da yapılmadığı söylendi :)

Yılda kocaman bir tane böyle bir buluşma yapıyoruz. Aileniz ile katılabiliyorsunuz. Yemek içmek, süpriz eğlenceler, çocuk oyunları, aktiviteler ve daha neler neler var. Tamamen ücretsiz. Bir gününüzü ayırıp bu ayrıcaklı buluşmaya katılıp akşama kadar mutlu bir an geçirebilirsiniz. Bence buna değer. Ben 3 yıldır İstanbul'a Ankara'dan geliyor ve katılıyorum. Ve yine katılacağım Allah'ın izni ile..İnanın buna değecek.. :) Sağlıcakla

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Ayrıca hiçbir zaman yönetim böyle istiyor karar budur bu olacak olayı yok. Genel anlamda üyelerimiz ne isterse onu yapmaya çalışıyoruz. Seneye de Anadolu yaparız..Her sene bir orda bir burda olur :D

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
gri
@TEKTEKER_RAMCO
Böyle güzel bir organizasyon trafik sebebi ile kaçırılmaz diye düşünüyorum

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Böyle bir organizasyonu inşallah kimse kaçırmaz:)

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM.ARKADAŞLAR. BULUŞMADAKİ DETAYLARI AÇARSAK DAHA ÇOK KATILIM OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SLM MEVLÜT AMCA.

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
@TEKTEKER_RAMCO
agam sen tepe üstüne gel ben seni alim arabanı bizim evin önüne bırakırız benin caNNo ile gideriz arka koltukta otur ben sana şöferlik yaparım yaa ayıpsın. bence trafik sadece sarıyere girince olur hava iyi olacağı için herkes o tarafa yönelcek yolta tek şerit. bi düldülün peşine takılırsak yandık :D örnek resi atıyorum o yoldan hemide doblolu :D

Dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    779,7 KB · Okunma: 7

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
vala abilerim ben geçen yıl başka bir piknik sebebi ile akraba baskısından dolayı katılamadım bi tane Doblo anahtarlığına kandım inanın bi yıldır malmıymısımda çıkıp gitmemişim dedim... işe bakın ki 31 mayıs günü kız kardeşime söz yapılacak ben buluşmayı daha önce öğrendiğim için evde ister inanın ister inanmayın herkese (anam babam gardaşlarım) posta koydum kızdım. ben size demedim mi bu sene ailece katılcaz diye. kem küm ettiler. dedim ya gelmeyecekler yada benden sonra gelecekler. hiç umrumda olmaz dedim. küçük kız kardeşime (11) dedim seni götürcem diye abi ablam kızar evde iş olur dedi o yüzden gelemicek. nişanlımıda getirsem mi getirmesem mi kararsızım. vala yemişim trafiğinide damadınıda ben bu kadar abilerim zahmet etcek bizim için uğraşcak emek vercek 40 -50 km gitmicem bide bi ay önceden söylediğim halde engel koyacaklar.. tey tey teeeeeeeyyy. varmı öyle bi dünya...ne demiş ünlü şarkıcı Hasan Yılmaz. 40 yılda bir ben olaaaam istanbulun babası :D

TEKTEKER_RAMCO

Aktif Üye
Adı
ramazan can
Modeli
Renk
granit gri
@kardelenkurt

ben hergün pendik den maslak a gidiyorum ilk personeli inidirp geri dönüyorum... sabah 0540 da harket ediyorum sabah 10,30 da evde oluyorum... sonra 1500 da yeniden kaynardacan hareket ediyorum 19 00 da pendik de işim bitiyor... istanbul trafiği 2002 den beri çmrümden ömür yedi... buluşma bahane sırf sizin için imkanları zamanımı zorlayıp gelmeye çalışacağım...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
inşallah cümbbür cemaat ailece oradayız inşallah en büyük ticari ailesi olacağız geniş aile sözüne yakışır şekilde kalabalık olalıyız

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR.KATILIM OYLAMsındaki rakam DÜŞÜK. TEŞVİK ETMEK İÇİN NELER YAPABİLİRİZ.. SLM MEVLÜT AMCA

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
@MEVKU946
Facedeki katilim oylamasi daha belieyici oluyor he yil...200 un uzerinde su an...

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
@MEVKU946
mevlüt amca gençler burada pek aktif olamıyolar daha çok facebookta aktifler o yüzden burdaki oylama kafana takılmasın sen yengemizi torunları alıp gelcen mi o de bize :D bak Sezgin kardeşim taa bilecikten gelcek ;)