1,6 motor 105 bg doblo premio

dgdgds

Yeni Üye
sevgili arkadaşlar 1,6 motor 105 bg doblo premio nun teyb markası nedir acaba yardımcı olurmusunuz

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaşım eğer yanılmıyorsam fiat ın clarion ile anlaşması var....Yanılıyor olabilirim 1998 de tipo 2000 de tempra steysın wagon almıştım her ikisindede clarion vardı.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kolay sökebildinmi birde eğer mümkünse sökülü halinin yani teyp yuvasının resmini çekip siteye koyarmısın ...double ekran için çerçeve yapılırmı bağlantı kulakları nasıl olur fikir üretelim....

premio35

Aktif Üye
dgdgds tarafından yazılan metin:
sevgili arkadaşlar 1,6 motor 105 bg doblo premio nun teyb markası nedir acaba yardımcı olurmusunuz

donanımhaberde "blaupunkt" diye gördüm, sanki başka bir yerde de grundig'in ürettiği başka bir marka adı altında çıkardığını duymuştum.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Eski kasalardaki cchazlarda bir blaupunkt havası var olabilir emin değilim....

premio35

Aktif Üye
bu arada ufak bir deneyim paylaşayım, d3 ün arkadaki orijinal hoparlörlerini söküp elimde olan 10cmlik hertz marka hoparlörleri taktım, ses kalitesinde iyileşme oldu ama ses 20yi geçtimi ses bozulmaya başlıyor, zannediyorum teypten kaynaklanıyor ve ne kadar iyi takarsanız takın sonuç pek değişmeyecektir. benim taktıklarımın fiyatı 80tl civarı demek istediğim müziğe çok düşkün değilseniz bu parayı vermeye değmez

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kolay sökebildinmi birde eğer mümkünse sökülü halinin yani teyp yuvasının resmini çekip siteye koyarmısın ...double ekran için çerçeve yapılırmı bağlantı kulakları nasıl olur fikir üretelim.

cnkshn

Saygın Üye
premio35 tarafından yazılan metin:
bu arada ufak bir deneyim paylaşayım, d3 ün arkadaki orijinal hoparlörlerini söküp elimde olan 10cmlik hertz marka hoparlörleri taktım, ses kalitesinde iyileşme oldu ama ses 20yi geçtimi ses bozulmaya başlıyor, zannediyorum teypten kaynaklanıyor ve ne kadar iyi takarsanız takın sonuç pek değişmeyecektir. benim taktıklarımın fiyatı 80tl civarı demek istediğim müziğe çok düşkün değilseniz bu parayı vermeye değmez

benim arka kolonlar komple yuvarlak 6 cm felan bişi. onlara ilave olarak 6x9 inç kenwood 450 watt oval taktım sonç güzel oldu ama bu sefer o 6 cm lik kolonlar sesi bozdu. 6 cm kolonların fişini çektim :D kolon ayarınıda arka kolonlara 3 olarak ayarladım. ekolayzır ayarınıda yaptım 30 getirince bile sesde bozulma yok.

grnt0096.jpg

yeniresima.jpg

geremy

Onursal Kurucu
genelde blaupunkt ile anlaşmalı fiat.
araçlarda bu markayı kullanıyor.ama net bilemiyeceğim.

premio35

Aktif Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
kolay sökebildinmi birde eğer mümkünse sökülü halinin yani teyp yuvasının resmini çekip siteye koyarmısın ...double ekran için çerçeve yapılırmı bağlantı kulakları nasıl olur fikir üretelim.

sökmesi çok kolay, bir kapak var hoparlörün üstünde, en alttan az birşey tornavida ile kaldırıp (çizilmemesine dikkat edin) yanlardakı tırnakları başka bir tornavida ile teker teker kurtaracaksınız sonra hemen çıkıyor. hoparlörü 2 vida tutuyor. double din düşündüm ilerisi için ama orjinalin yerine pek yakışmaz, en iyisi orijinal ile idare etmek

premio35

Aktif Üye
bu arada teybi sökmedim, sökmekte henüz yemez :) araç yeni çizerim mizerim sonra pişman olurum söktüğüme :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ben teyibi zannettim nasıl kıydın diye içimden geçti valla ondan sordum kapı birşey değil ya...

dgdgds

Yeni Üye
arkadaşlar teybi söktüm fakat hiç bir yerinde marka adına birşey bulamadım.resimlerini gönderiyorum.

dgdgds

Yeni Üye
resimleri bir türlü gönderemedim.
http://img443.imageshack.us/i/fotoraf0072.jpg/
http://img407.imageshack.us/i/fotoraf0076c.jpg/

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
sitede nasıl resim yüklenileceği anlatılıyor bir bak

ERCAN

Daimi Üye
teybi de söktüm ama hiçbir marka adı göremedim
bir abimizde fiat sedici 2007 model otomobil var..otomatik vites..ondaki cihazda aynı model..

dgdgds

Yeni Üye
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.bir konuda daha yardıma ihtiyacım olacak ben bu cihaza usb +bluetooth araç kiti takmak istiyorum ne tavsiye edersiniz.
http://www.meka-shop.com/blaupunkt-bluetoothusb-interface-p-41.html
bu cihaz bu teyb de çalışırmı

Dark Knight

Fenomen Üye
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.bir konuda daha yardıma ihtiyacım olacak ben bu cihaza usb +bluetooth araç kiti takmak istiyorum ne tavsiye edersiniz.
http://www.meka-shop.com/blaupunkt-bluetoothusb-interface-p-41.html
bu cihaz bu teyb de çalışırmı

Benim teybimde de ne usb girişi var ne de DVD okuyor. Ben de hepsiburada'dan fm trasmiter sipariş verdim. Cihazın dahili hafızası hariç hem mp3 çalarımdaki hem de usb deki mp3 lerimi de artık sorunsuz bir şekilde dinleyebiliyorum.