1,6 motor 105 bg doblo premio

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
dgdgds tarafından yazılan metin:
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.bir konuda daha yardıma ihtiyacım olacak ben bu cihaza usb +bluetooth araç kiti takmak istiyorum ne tavsiye edersiniz.
http://www.meka-shop.com/blaupunkt-bluetoothusb-interface-p-41.html
bu cihaz bu teyb de çalışırmı

Benim teybimde de ne usb girişi var ne de DVD okuyor. Ben de hepsiburada'dan fm trasmiter sipariş verdim. Cihazın dahili hafızası hariç hem mp3 çalarımdaki hem de usb deki mp3 lerimi de artık sorunsuz bir şekilde dinleyebiliyorum.
[small][/[small] Kardeşim hemen siparişini iptal et fm transmitterler istanbulda işe yaramaz ....Çok özür dileyerek elektronik konusunda çok iyiyimdir....alarm ve müzik sistemi yani...Hemen nedenini açıklıyorum...İstanbulda her yarım frekansta radyo var...Fm transmitter aracının radyosu üzerindeki boş bir frekans üzerine yayın basar ancak boş frekans yoksa ki asla yok baskın yayın buda radyo yayını senin yayınından baskın olduğu için cazur cuzur seni sinir eder ancak stabil ve kuytu yani radyo sinyallerini alamıyacak bir yerdeyken biraz iş görür...Ama cihaz geldiyse Şu şekilde kullanabilirsin ...O aracının radyo antenini teyipin kıçından çıkarmak...Anteni sökmen işe yaramaz ...kablo bile anten görevi görür paranı sokağa atma....

doblom ve ben

Azimli Üye
bizimki sanırım blaupunkttu.Ama söktüm yerine ucuz bir pionner modeli taktım.gözünü sevdiğimin pionnerinin ölüsü bile bir canavar:D orjinal hoparlörlerle kullanıyorum ama müthiş bir ses veriyor:)