1.3 multijet premio doblo arıyoruz.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Ben Kasım ayında aracımı satıyordum. 2012 model ve 22.000 km.'deydi. Kaza, boya vs. yok. 31.500 TL'den ilana koydum. 30.000 TL için arayan çok oldu. Tok satıcı :) olduğum için aklımdaki fiyat 31.000 TL'ydi. En sonunda biri geldi gördü. 31.000 TL'ye anlaştık. Servise gittik. Motor sağlam çıktı. Kendi boyacısına gittik. Boya çıkmadı. Araçla tur attık. Toplam bütün işler 2 saat kadar sürdü. "Yarın alacağım" dedi :) Hatta 1.000 TL kaporo vermek istedi. Ben almadım. Bu kadar gezdik vs. dedim. Yarın hepsini verirsin dedim. Tamam dedi. Ertesi gün öğlen için sözleştik. Ertesi gün aradım. Cevap şu: Abi biz vazgeçtik. Aklımdaki düşünce şu: Keşke 1.000 TL'sini almış olsaydım. Ona 1 TL'sini bile geri vermezdim. Böylelerine müstehak.

Kaporo almamazlık etmeyin. Bu da bir hikaye. Bana da bir tecrübe oldu.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@www.akdenizelektronik.org
evet

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@BISMARCK
şuan aynı fiyata satarsınız sanki :) artık kimseye güvenilmiyo ağa

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Evet araç piyasası çok füksek

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Ekrem Abi ayni olay lineada basimiza geldi arabamiz 2007 modeldi 2011 yilinda 38 bin kmde idi zaten 7 ay once almistik 28binkmde cok temiz sifir gibi arabaydi dobloya alistigimiz icin sattik neyse sokakta biri geldi satiyomussun diye evet dedim arabana talibim dedi bende araba sifirindan farksizdir arirkende 2 bintl de olsa fazla para verilir adam bakti rot balnsciya gittik kaportaciya gittik araba okey aldi ustalardan zaten nekadar titiz oldugumu biliyor 27500 dedim 27000 bine dustum anlastik dedi kapora vereyim bende ayni sokaktayiz diye almadim yarin aliriz dedim ertesi gun ariyor ben vaz gectim okadar param yok diyor almayacaksin ne benim vaktimi caldin

ertesi Gun baskasi geldi aldi gitti o da baka kaldi

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
adam kaybetmiş oğuz. bu piyasada senden araç alınmıcak da kimden alıncak :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
zaten daha ertesi gün satıldı oda arabasız kaldı gelen vatandaş servise bile göstermedi tek dediği mnasıl bukadar temiz baktınz oldu aldığımız adamda tırcı idi kırklarelinden almıştık ama gerçekten çok temiz bi linea idid ozaman 27 bintlye 2010 linealar varı ama kiradan çıkma şirket aracı çöp gibilerdi zaten :)

ben arabayı görünce zaten için ısındı ama d1 premio ile takas etmiştik d1 premioyu bırakıp linea emotiona geçmiştik ama doblo sevgisi ağır bastı 7 ay sonra tekrar doblo aldık çok şükür ozamanda hep şu belge olayı yüzünden satmıştık aslında bizi ilgirendirmiyormuş

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
o belge ugruna ne arabalar gitmedi ki

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...fiat-memurdan-cok-temiz-doplo-200976123/detay
Bu araç bana yakın sayılır ama oradan üyemiz var mıydı hiç değilse ön bilgi alabileceğimiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ibinden-kaza,boya,degisen-yok-115474208/detay
Bu araç Bursa'da

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...hibinden-asla-pisman-olmazsin-201150825/detay
Bu araçta Bursa'da ama fiyatı çok uçuk geldi.
Resimlerden değerlendirmek elbette zor ama gördüğünüz eksiklik var mı.?

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
ilginize teşekkürler renk ve fiyat konusunu en başta yazmıştım. Ama aracınız gerçekten güzel hakkınızda hayırlısı olsun. :)

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
hepimiz için hayırlısı olsun abi :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
2007 olan doblo temiz görünsede bence önden fiziği pek düzgün değil kaput çizgileri tam değil far ile tampon kaput arası eşit değil bagaj kapağı işlemli sağ arka kapıdada oynama var gibi ve pek düzgün işçilik ile yapılmamış

ama 2006 olan gerçekten güzel ben olsam 2006 yı alırdım gerçekten temiz bakılmış

Duhan senin dobloda güzel maşallah

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
2006 model olan alınır aga

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
temzi araba 2bintlde pahalı olsa alınırki bence 2006 olanı kaçırma baktırıp alın gerçekten güzel duruyor

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
@grkntpl

Her iki araba da 2006 model ve ikisi de Bursa'da olduğu için baktırabiliriz en azından buradan gitmek zorunda kalmadan ekspertize yollayabiliriz. Bahsettiğiniz iyi olan hangisi fiyatları bayağı farklı

Düzeltme : Şimdi dikkat ettim de fiyatı 22.000 lira olanın ilanı 19 şubat 2013' de verilmiş nasıl oluyor bu acaba.?

Son düzenleme:

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
ilk linkte olan ( 22.000 lira fiyatlı ) ilanı eski tarihli olanı aradık arabayı 10 gün önce sattım dedi. Diğerini zaten sormadık çok pahalı. Çevre illerden yakın olanları günü birlik bakmaya gidebiliriz diye tercih ediyoruz. Amasya - Ordu - Tokat - Sinop varsa tanıdığınız tavsiye edeceğiniz değerlendirebiliriz. Denk geldiğim bazılarını yine burada link olarak verip değerli görüşlerinizi almaya devam edeceğim. Bu iş bayağı uzadı ama insan araba alacağım diye alıp sıkıntılarıyla uğraşmak istemiyor. :huhuu: Büyükler ya boşverin alalım bir sw araba demeden yakışıklı bir doblo' ya ulaşmam lazım. :harika:

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Ustam temiz 2006 1.3 doblo dinamik lux var 223 bin de km adan ma 19250 olursa gri renk