1.3 multijet premio doblo arıyoruz.

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
@premio2012_55

O kadar araba baktık ki inanın sorunsuz olana rastlamadık desem yanlış olmaz. Premio serisinde araçlar genelde koyu renk kilometrelerde 130.000 ve yukarısı evet koyu renk istemiyoruz ama şu ana kadar da düşündüğümüz renk premio çıkmadı karşımıza en azından bizim bütçemize göre olur sa olur artık ne yapalım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nal-doblo-1.3-multijet-premio-201304768/detay
Bize yakın diye Babam bunu araştırıyor. e-devlet'ten baktığımızda kapalı kasa geçiyor.

Son düzenleme:

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
bak bu aracguzel alin gitsin 23500 ederi var e devleti bosver sen takilma ona bu arac iyi

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
Aracın yanına bir tanıdık gönderdik arabaya bakmaya geldim deyince adam şaşırdı diyor. Arabayı üç ay önce sattım ilan nasıl duruyor anlamadım demiş.:naslyany: bu ilan sitesinde bir ay dolunca güncellemezsen ilan pasif oluyor bildiğim kadarıyla bende anlamadım. Dediğiniz gibi babam bu arabayı alalım diyordu.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
sansinda boylesine ne denir.bilmem gokhan eski tarihlere bakma !!!

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
Artık bir anlam veremez olduk piyasa da hiç mi albenisi olan araba olmaz. İnanın gerek telefon görüşmesi sonucu gerekse bizzat giderek baktığımız tüm doblo'lar adeta demir yığını gibiydi. Hatta birkaç tanesinde de birkaç yıl önce çekilmiş resim konulduğuna şahit olduk. Arabanın başına gidiyorsunuz hani araba dediğinizde yanındaki arabayı gösterdiklerinde inanamıyorsunuz. Adam bir de işinize gelirse mal bu diyor.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
resimlere pek aldanmamak lazım.direk göreceksin.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
temiz araba bulmak çok zor o yüzden biraz fazla vereceksiğniz

o 2006 olan orjinal dynamic lüx güvenlik paketlii sürgülü kapı camlarını sonradan yapıştırma yapmışlar