1.3 doblo & 1.7 flash :)

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
arkadaşlar size bir şey sorucam sizce biizim doblo, 1.7 flash ile kalksa ne olur yer mi?? görüşlerinizi bekliyorum flash 97 model... :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
ank_erdogan tarafından yazılan metin:
geremy gözünü sevim naptın ya
bence iyice zorlarsa doblo alır gibi çünkü flash ın motoru hararet yapar :D :D :D :D :D

geremy

Onursal Kurucu
1,7 yi küçümsememek lazım üstelik benzinli.
epey kullandım çok seri araçdır kendileri.
1,9 olsa belki son hızlarda yakalayabilir.

kısaca 1,3 ün 1,7 karşında kalkış ve son hızda hiç şansı yokkkkkkkkk

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
kesinlikle kaybeder bir de 1.3 diosunuz şansın yok 1,9 olsa bi ihtimal ondada kesin bir şey diyemeyiz ama flash diyorsunuz çok seri bir araba 0-100 çok seri bi şekilde cıkıo drag ta kesinlikle kaybeder

selcukan43

Daimi Üye
Allah allah bu flash bu kadar kuvvetlimi yaw? Bizim kuzende var doblomla hep kalkış yapardık 1 kere geçemezdi.. Şimdi şöförden kaynaklı bişi diceksiniz ama doblo'nun 1.3 te olsa küçümsenecek bir motoru yok common rail sistem var yani :) her ne kadar dizelden güç bekleme deselerde yeni çıkan dizel motorlar benzinlilere kafa tutar şekilde üretiliyor artık.. Yani ben hep geçiyodum kuzeni drag'ta da uzun yolda da.. 170 i pek geçmiyo flash zaten..

geremy

Onursal Kurucu
tamam çıkalı beri multijetler çok tutuldu güzel motor ama
abartmamak lazım.

Dark Knight

Fenomen Üye
2 adet flash kullanmış birisi olarak iddia ediyorum ki hiç şansı yok. Ben BMW ler ile kapışıyordum. Flash i yabana atmayın.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
geremy tarafından yazılan metin:
tamam çıkalı beri multijetler çok tutuldu güzel motor ama
abartmamak lazım.
aynen katılıyorum !

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
2 adet flash kullanmış birisi olarak iddia ediyorum ki hiç şansı yok. Ben BMW ler ile kapışıyordum. Flash i yabana atmayın.

ewt çok haklısın flash başka birşey adam lar vites aralıklarını çok güzel ayarlamışlar çok seri kalkıyor ama işte kalkış uzun yolda sönük kalıo ama drag ta affetmez :)

Dark Knight

Fenomen Üye
ToeXicT tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

ewt çok haklısın flash başka birşey adam lar vites aralıklarını çok güzel ayarlamışlar çok seri kalkıyor ama işte kalkış uzun yolda sönük kalıo ama drag ta affetmez :)

Aynen öyle, ama uzun yolda da 2.0 haricindeki araçlara iyi kafa tutuyordu, zamanında az deli etmedim 1.6 1.8 bmw leri :D

iyi akşamlar team :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
offffffff ulan bu kader mi beeeeee*pissed**pissed**pissed**pissed**pissed*

mehm@26

Azimli Üye
daha dun kapıstık arkadasla baya toz yuttu bence abartıyosunuz flashı kendımde kullandım o kadarda serı bı arac deıl ama tabı flah dan flasha surucuden surucuye fark var

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
mehm@26 tarafından yazılan metin:
daha dun kapıstık arkadasla baya toz yuttu bence abartıyosunuz flashı kendımde kullandım o kadarda serı bı arac deıl ama tabı flah dan flasha surucuden surucuye fark var

seninde dediğin gibi flash tan flash a fark var flash spot yürüyeni elektrik aksamı motoru sorunsuz olsun her türlü alır şöförlükte çok önemli o flashı 2 vites te uzatmak mesele

ank_erdogan

Aktif Üye
beyler daha yeni gelirken tempra 2.0 ile kapıştım yolda istanbul yolun da adamla dalga geçtim tam geççek 160 da 5 te giderken 4 e bi atıorum tak 170 175 adamı deli ettim en sonun dada batıkent yoluna döndüm :)) ama tabi adam kapışmadı kapışşada agızıma ederdi :)) gibime gelio 150 bg araba nasıl olsa

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
ank_erdogan tarafından yazılan metin:
beyler daha yeni gelirken tempra 2.0 ile kapıştım yolda istanbul yolun da adamla dalga geçtim tam geççek 160 da 5 te giderken 4 e bi atıorum tak 170 175 adamı deli ettim en sonun dada batıkent yoluna döndüm :)) ama tabi adam kapışmadı kapışşada agızıma ederdi :)) gibime gelio 150 bg araba nasıl olsa

olur öle bende de 1.9 jtd var bilirim yani nasıl kaçtığını hatta video bile verdim megan 2 yi nasıl tokatladığımı ibre sondayken

ama dediğim gibi drag ta flash a veremezsin şöförü sağlam oldugu mübletce

1.9 jtd gidio bunu kanıtlamaya gerek yok bilen biliyor zaten

ama her arabaya verecek die bir şey de yok

gecen gün bende tek kapı eski kasa focus la kapıştım 2.0. motor focusları bilirim 1.6 sı 105 bg bizdede var dı ama adamla keyfe keder kapıştık makarasına yani bir şey ıspatlamak amaçlı değil

bazen ben onun tanponun da bazen o benim tanpon tanpona gitmenin zevki bir ayrı oluyor

lorenz

Azimli Üye
Usta I ı..*no* 1.3 mj 1.7 yi tokatlayamaz ama rampada denerseniz olabilir...
Hee bu arada da JTD den hala şüpheli olanlar var sadece *hilarious* um....