1.3 doblo & 1.7 flash :)

Dark Knight

Fenomen Üye
ToeXicT tarafından yazılan metin:
işte dediğim gibi tam bilmiyorum motorunu sadece bu resimden biliyorum açmadı pazar günü motoru ama motorda bir şey ler var haddin den çok çok fazla gidiyor reno 11 lerde ilgi alanım dışında o yüzden motorda ne nerde nasıl pek bilmem şahin felan olsa söliyim turbolu değil mi ama bunda turbo yok blow off olamaz şahinlerde hava filtresi takılmıyor bunlara takılıo mu takılmıo mu bilmiyorum ama bu hava filtresine bek benzemiyor çünkü hava filtresi bizdeki ciğer gibidir hava girince şişer çıkarken iner bunda öle bişi olacağını pek sanmıyorum ama dediğim gibi kesinde konuşmuyorum şu şöledir bu böyledir die arac nasıl gidio biliyorum motorunda oynama var onuda biliyorum ama motorunda ne var bilmiyorum çünkü görmedim görseydim bişiler diyebiliridm .

Herşeyden önce adam NOS takmış. Resimde net belli değil ama %99 turbo da var bunda. Çip uygulaması da yapılmış olabilir.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
o hava filtresi değil r11 lerin hava filtresi şahinlerin kisi gibi yuvar lak google den baktım blow off ta değil çünkü olsa tıs tıs die öterdi ötmüyor :) Muhtemelen dediğim gibi Ben NOS var die biliyorum ve muhtemelen öyledir.

cizen_resim_38

Daimi Üye
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:
he bide motorun hiç bir yerinde toz yok dikkatinizi çekeyim :)

üstünde toz olmayla kullanılmış olurmu birşey ölesine dedim onu ben :) o kabloları gördüm evet bende ama vanayı göremeyince birde sticker çakma gibi geldi onun için dedim ;) :) üstünde nos yazan kromajlı dediğin ya hava filtresi yada blow off değilmi ?.

işte dediğim gibi tam bilmiyorum motorunu sadece bu resimden biliyorum açmadı pazar günü motoru ama motorda bir şey ler var haddin den çok çok fazla gidiyor reno 11 lerde ilgi alanım dışında o yüzden motorda ne nerde nasıl pek bilmem şahin felan olsa söliyim turbolu değil mi ama bunda turbo yok blow off olamaz şahinlerde hava filtresi takılmıyor bunlara takılıo mu takılmıo mu bilmiyorum ama bu hava filtresine bek benzemiyor çünkü hava filtresi bizdeki ciğer gibidir hava girince şişer çıkarken iner bunda öle bişi olacağını pek sanmıyorum ama dediğim gibi kesinde konuşmuyorum şu şöledir bu böyledir die arac nasıl gidio biliyorum motorunda oynama var onuda biliyorum ama motorunda ne var bilmiyorum çünkü görmedim görseydim bişiler diyebiliridm .

motorda birşeyler var canım ona bişey demiyorum videoda sağdan sıktığını gördüm normal bi flash değil ;)

cizen_resim_38

Daimi Üye
o hava filtresi değil r11 lerin hava filtresi şahinlerin kisi gibi yuvar lak google den baktım blow off ta değil çünkü olsa tıs tıs die öterdi ötmüyor :) Muhtemelen dediğim gibi Ben NOS var die biliyorum ve muhtemelen öyledir.

kasdettiğim normal orjinal hava filtresi değil performans hava filtresi ;

http://duraktuning.com/index.php?route=product/product&product_id=66

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:

kasdettiğim normal orjinal hava filtresi değil performans hava filtresi ;

http://duraktuning.com/index.php?route=product/product&product_id=66

Böyle bi hava filtresi ilk defa görüyorum saolsın yeni bişi öğrenmiş oldum :)

ama benim demek istediğim mesela şahin lerinde hava filtresi yuvarlak ve hava filtresi şahinlere takılmıyor bunlarında şahinlerin gibi hava filtresi bunlara takılmıyo olabilir . Neyse Bu konuyu Netleştirmek için ben

Semihle bi Görüşeyim Kaputu açtırayım Detaylı Resimlerini çekeyim foruma detaylı bi bilgi vereyim :D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Görmüş Olabilirsin ModifiyeBursa nın paylaştığı bir video.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Görmüş Olabilirsin ModifiyeBursa nın paylaştığı bir video.
*neutral**neutral*

fthdjdoblo

Daimi Üye
Adı
fatih
Modeli
Renk
gümüş gri
videodaki araca headers yapılmış elektrik kesiyor çok harika bişey...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
fthdjdoblo tarafından yazılan metin:
videodaki araca headers yapılmış elektrik kesiyor çok harika bişey...
egsozdan belli oluyo zaten :D :D

yasar atay

Yeni Üye
benim doblodan önce flaş 1.7 vardı.gazda 205 km yaptım. şu anda 1.9 jtd doblom var. 205 km ye çıkbileceğimi sanmıyorum.doloyısiyle geçebileceğimi pek sanmıyorum

yasar atay

Yeni Üye
izmirde doblolara yeniden yazılım atılıyor. belki o zaman mümkün olabilir. o zaman da yakıt mütiş daracede artıyor

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
doblo 1.9 jtd 205 görür.

Doblo55

Daimi Üye
Modeli
Renk
Gri (Çöl)
Hele birde Flash S ise 2.0 motor Doblo'dan başkası geçemez. :)

byzgn

Azimli Üye
flash harcar bence benzinli motorla dizel motoru bir tutamayız arkadaşlar..1,3 multijeti küçümsemiyorum tabiki de ama görünen köy kılavuz istemez gibi sanki :)