Yeni üye doblocu adayı

Mercan

Aktif Üye
Adı
Bilal
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bi kaç aya 93 model tofaş kartal aracımı satıp doblo almak istiyorum. Bunla ilgili sormak danışmak istediğim şeyler var, özellikle tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Hangi başlık altındaki konuda danışmalıyım bunları.

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
Ailemize hoşgeldiniz açtığınız başlık altında devam edebilir veya önceki konulardan aratabilirsiniz

Mercan

Aktif Üye
Adı
Bilal
Arkadaşlar istanbulda yaşıyorum memleketim düzce eşimde düzceden, en az ayda bir defa bazen 2 defa düzceye gidip geliyorum. 5 kişilik bi aileyiz Kartal yoruyo, sıcaklarda çekilmiyor. Bagajı küçük.. Yılbaşında 35 bin zorlarsam 37 bin bütçeyle araç arıyorum doblolar çok hoşuma gidiyor ancak hiç sürmediğim hatta binmediğim bi araç.
2012 model d3 kasamı oluyor
Acaba uzun yolu nasıldır konfor olarak
1.6 105 lik düşünüyorum çok yakıyo diyolar doğrumudur
Panorama, combi, kargo bi sürü model var aralarında ne fark var ben nelere dikkat etmeliyim araştırırken.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
@Mercan
Abi emin ol senin kartal dan az yakıyor bizim dükkanda şahin var nerdeyse ondan bile az yakacak doblo sen her yakıyor diyene bakma ayrıca forum facebook üzerinden sorarsanız ticari ler arasında en az yapanlardan birisi paket olarakta sizin istediklerinize bağlı hepsinin ayrı bir özelliği var siz istediklerinizi söylerseniz ona göre paket onerelim veya full olanları premio geçiyor inşallah gonlunuzdeki dobloyu alırsınız

unal karadas 37

Fenomen Üye
Adı
unal karadas
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kaynakcı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
(Turk) kahverengi
@Mercan
Guzel arac doblo yukle bagajini banamisin demez tonaj vuruyo bazi arkadaslar herturlu gider az yakiyo konfor guzel yolculuk keyifli doblo ile
Fiat la hersey yolunda
D2 1.3 var peder de rampa sikinti ama
Bende d3 1.6 bakicam insallah bayramdan sonra
Hayirlisi olsun diyelim kardes
Hosgeldin doğru yerdesin
Team doblo da...

Mercan

Aktif Üye
Adı
Bilal
@F.Caner
@F.Caner

İnşallah üstadım teşekkürler. 1.6 Premio bakıyorum ben 6 ileri vitesin sayesinde uzun yolda daha az yakıt daha sessiz sürüş diye düşünüyorum bilmem doğrumu. Ayrıca 4 cam otomatik özellikle hız sabitleyici üst bagaj çıtaları yokuş kalkış kesinlikle istediğim özellikler. Bi tanıdık panoramaların otomobil olarak üretildiğini bunların sadece panoramada olduğunu diğerlerinin(combi,cargo,vb) boş olduğunu söyledi doğrumudur acaba.

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
Panorama bir tek otomobil geçiyor abi o saydigin özelliklerin çoğu panorama da yok tavsiyem premio bakmanız aradığınız özellikler fazlasıyla var 6. Vites uzun yolda rahatlık oluyor yakittada düşüş sağlıyor

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@Mercan
Aileye hoşgeldiniz..Düzce ekibimiz sağlamdır her zaman buluşmaları olur yöneticileriniz @tanernettr ve @selmanbahar ile iletişime geçerek kaynaşma sağlayabilirsiniz

unal karadas 37

Fenomen Üye
Adı
unal karadas
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kaynakcı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
(Turk) kahverengi
Panaroma otomobil geciyo ama donanimli bir araba deil en fulu premio olan modeli d3 un.

Mercan

Aktif Üye
Adı
Bilal
@unal karadas 37

Peki sahibinden.com da mesela arama yaparken önce combi, cargo,maxi, panorama seçtiriyo sonra motor seçeneği ve premio falan çıkıyo,, ben burda hangisinden girip bakmalıyım combimi, panoramamı, orası çok kafamı karıştırdı.

Mercan

Aktif Üye
Adı
Bilal
1.6 105 hp için 100 bin-125 bin km çokmudur sorun çıkarırmı. Araç araştırırken özellikle dikkat etmemi tavsiye ettiğiniz bişey varmıdır arkadaşlar.

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
@Mercan
Abi o kilometre ler aldığınız kişiye bağlı aracına bakiyorsa çok değil araç yıpranmış duruyorsa çok samsun yoneticimiz 35000 km de almıştı araç ancak çok yıpranmış tı eğer tanıdığınız iyi bir usta varsa almadan güzelce her tarafına baktir servis kayıtlarına haktır neler yapılmış şahsen ben tramer geçmişini doğru bulmuyorum gerçeği yansıtmadığı gibi yanlış bilgilerde çıkarabiliyor tramerde çıkmayan çok kaza li araç var ve bu araçlarda satılıyor araç içinize sindiyse ustaniz ve servisten olumlu yanıtlar aldıysanız o kilometredeki aracı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz araç ararken doblo combi kısmından girip istediğiniz motor ve araç paketine göre araç bakabilirsiniz

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
Ayrıca combi cargo maxi aracın dış yapısıyla alakalı biz özellik combi piyasada kullanılan camlı ve özellik olarak diğerlerinden üstündür cargo ismi itibariyle kapalı sadece yük taşımaya elverişli arka koltukları yoktur ve kapalıdır özellik olarak fazla bi özelliği yoktur boş tur yani maxi ise hem açık hem kapalı olanı bulunur normal doblodan 35 cm daha uzundur ve özellik olarak standart özelliklere sahiptir