Sticker

AlankoliqLaz

Aktif Üye
emeğe sağlık tabi uğraş var güzel olmuşta benim demek istediğim arka plan yine beyaz olsun siyah kısımların kenarlarını siyah yapıp iç kısmı beyaz olsa tam olur seninde dediğin gibi boş bi zamanında yapabilirsen güzel olur çünkü bunu bastırrken dOblO daki o nun iç kısmı siyah oluyo benim istediğim sadece yazılar yapışkan olarak olsun kalıp şeklinde yapıştırıp çıkmasın istiyorum

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
60022093195944771885.jpg

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
bu kadar istekte bulundun artık bunu güzel bir reklamcıda baskısını alıp arabana yapıştırıp resimleride bizimle paylaşırsın herhalde değilmi :D

AlankoliqLaz

Aktif Üye
tamamdır bi ara çarşıya çıktığımda bastırıcam :) ama doblonun O lar yine belli olmıycak :( onuda diğer taraflar gibi yapamzmıyız içindeki bijonlarda dahil ?

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
belli olur onlar lastikler üstünde belli olsun diye parlaklık var sen bunu bu şekilde yaptır yapıştır

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
olmuş işte yaptır bundan birtane bakalım

dontplay

Daimi Üye
şimdi reklamcıya gidicez linkmi vericez böle yoksa http://www.imageresim.com/images/60022093195944771885.jpg
yoksa kaydedip mi götürcez reklamcıya götürmeden önce bir uzantıya çeviricekmiyiz teşekkürler

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
reklamcıya sorun hangi formatta istediğini yada elimde resim olarak var yapabilirmiyiz diye sor

dontplay

Daimi Üye
yarın resim olarak götüriyim başka formatda isterse napalım yapcak bişey yok :) cevabınız için teşekkürler

AlankoliqLaz

Aktif Üye
resimi veririz adam bunu çıkartamam derse bu resmi kendi formatınla düzenle öyle çıkart bizde alalım deriz :) bide onlamı uğraşcaz :) okadar para veriyoruz uğraşsınlar biraz :)

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
resim olarak yapmam derse sorun hangi formatta olcağını ben hallederim ama sizde sorarken sakın böle bir alternatif olduğunu söylemeyin :D abi elimde bi bu resim var bastırırsın sen bunu de verin gazı yer o :D bide kenarlarını kesik yapsın siz kesmekle uğraşmayın

AlankoliqLaz

Aktif Üye
sticker ı baskıya verdim bugün yarın elimde olur. ölçüleride 13 e 10 verdim sizce iyimidir ölçüler ?