Doblo Start stop çalışmıyor akü şarj kesiyor

ademmm

Yeni Üye
Doblo
Adı
adem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
İyi günler 2015 doblo 1.3 ecojet aldım almaz olaydım start stop çalışmıyor aküden dediler 63 lük efb mutlu akü yeni aldık düzelmedi sonra 72 lik taktık yine düzelmedi kutup başındaki sensörü değiştik yine düzelmedi start stop çalışmıyor araç şarjı kesiyor ve aküyü bitiriyor kutup başındaki kabloyu cıkarıp takınca start stop devreye giriyor şarj yapmaya başlıyor ne yapmam lazım bu arada dinamoyuda değiştiler yüne aynı sorun devam ediyor

Erkan877

Yeni Üye
Doblo
Adı
Erkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhaba sorun çözüldü mü aynı arıza bendede mevcut

mustafa 12

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa aydın
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
İyi günler 2015 doblo 1.3 ecojet aldım almaz olaydım start stop çalışmıyor aküden dediler 63 lük efb mutlu akü yeni aldık düzelmedi sonra 72 lik taktık yine düzelmedi kutup başındaki sensörü değiştik yine düzelmedi start stop çalışmıyor araç şarjı kesiyor ve aküyü bitiriyor kutup başındaki kabloyu cıkarıp takınca start stop devreye giriyor şarj yapmaya başlıyor ne yapmam lazım bu arada dinamoyuda değiştiler yün

Son düzenleme:

mustafa 12

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa aydın
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Aynı sorun benım araç da da var cozebıldınızmı

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
Bu yazilimsal sorun fiat doblo arabalarin hepsinde ayni, cozumu basit bunu yetkili servislerde bilmiyor ozel servislerde , araya role koyun saat gibi calisir