ses

xerdalx05

Daimi Üye
Tepki
15
motor ılk calısmada gerı gelırken bı uğultu gelıyo ılk sene bısey yok tu ıkıncı sene kısın gelmeye basladı servıs fren balataları bırbırıne yapısır o yuzden gelır dedı(yapısacak kadar soğuk olmadığı gunlerde yapıyor bellı olmuyor) sızınde bı fıkrınızı alabılırmıyım ısındıkta sonra ses kesılıyo ama
sımdıden tşk

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.029
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
öncelikle hoşgeldiniz. Sitemizden tam destek alabilmeniz için lütfen profil güncelleyip, avatar yükleyiniz. Teşekkürler...

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
servis haklı.aynı sorun bende de var.ancak sorunun kaynağı düşük sıcaklık değil.aracı yıkadıktan sonra çekiyorsan oluyor.frende sıcaksa cabası.balata kampana üntünde iz yapıyor.o seste o izden kaynaklanıyor.bende okadar bariz ki bazı sabahlar kalkarken aracı kaldıramıyorum.arka tekerleklerin bir sabah 4 metre kızakladığını hatırlıyorum bu yüzden.el freninin çok çekme biraz gevşek kalsın.çok rampa bi yere çekiyorsan aracı takozla,baş aşağı çek ve aracı geri viteste bırak.frenide çok az çek.bi daha olmaz

xerdalx05

Daimi Üye
Tepki
15
otoparkta el frenını cekmeden vıtesde bırakıyorum aynı sorrunla yıne karsılasıyorum

xerdalx05

Daimi Üye
Tepki
15
ciddi bi problem yaratmasında ılerıde cvp verdığınız içinde tşk