Yardım Serin Minder?

Abdullah313

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
Ibrahim
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Elegance
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2002
Arkadaşkar önümüz yaz ve sıcakta yarım saatte ( içeride klima çalışsa bile) sırt ve baldırlar terden yapışıyor biliyorsunuz. Terleme sorununa çözüm önerilerinizi bekliyorum. Lütfen ama lütfen, tecrübe ettiğiniz kullanmakta olduğunuz minder yorumları olsun. Afaki tahminler olmasın.
Ben 2 gündür araştırıyorum. En ucuz bambu lifinden üretilen bambu kumaş öne çıkıyor ama bulamadım. Onun yerine bambu çıtalarından minder düşünüyorum. Kullanan var mıdır?
Face grubunda yazdım ama hiç cevap çıkmadı. İlginç :)

Dosyalar

• Screenshot_2017-04-07-08-08-09-866.jpeg
    Screenshot_2017-04-07-08-08-09-866.jpeg
    27,8 KB · Okunma: 11

Abdullah313

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
Ibrahim
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Elegance
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2002
Abooww! Adana! :) size lazımın lazımı olmuş. Daha yaza var diye pek ilgi yok sanırım ama 2 ay sonra fiyatlar farklı olabilir diye şimdiden önlem almak iyi olur dedim ama minder kullanan belki % 20 dir. Halbuki, yazın uzun müddet klima açılmıyor, ya hasta eder, ya baş ağrısı.
Hem klima açınca da faydası sadece hava teması olan yerlere. Bel, kaba et ve baldır vıcık vıcık oluyor. Bir kere alıp İyi birşey, araçlarımız değişse de kullanmaya devam edeceğimiz bir ürün şart oldu. Artık hem kendimizi hem ailemizi yaz/ter işkencesinden kurtarmak lazım.

Abdullah313

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
Ibrahim
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Elegance
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2002
En az 2 tane düşününce tuzlu geliyor ama 1 tane düşünenler bakabilir. 30$ üzeri olduğu için alacak olanlar %20 gümrük vergisini eklemeyi unutmasın.

Fan üfleme ile 2017 yeni yaz serin serin yaz havalandırma minder koltuk minderi araba koltuğu soğutma yelek
http://s.aliexpress.com/vAv2I7zi
(from AliExpress Android)

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
Aslında Ben Eski Aracımda Örnekteki Minderden Kullanıyordum Biraz Olsun Faydası Oluyor Sanırım :)

Örnek ;
OA_3953585.jpg