Online Buluşma ve Sohbet (vol2)

Durum
Konu kapatılmıştır.

ceyhungulen

Fenomen Üye
Tepki
32.145
Adı
Ceyhun GÜLEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sigortacı
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
BEYAZ
Yaa ne güzel foto paylaşmışız çay var semaver çekirdekler muhabbet gırla ,
Adam altına jantlar satılık mı diyo :)

Yok stopa folyo nasıl olur yok böyle nasıl,

Sen bir dur ben okula gidip geliyorum diyenler. :D

Bu ne yaa,

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Tepki
13.561
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
@doblomadmax
Sitem etmiyorum zaten burda tanistik burda kaynastik face e gerek yok diyorum bilgilendirme sunuyorum.bizim yaptigimiz murat abiye degilde burdan direk yazdaydin keskede ayni anda hepimizin haberi olsaydi.

doblomadmax

Misafir
Tepki
617
Adı
Metin Yalçın
Modeli
Renk
kahve
ozman sali bukusmasasinda kinustuk ve anlastik sali tayfasiyla ilgili sorunlari ben muratla kinusacam ve cozucez diye oyizden anlastigimiz gbi yaptim sizde bi sorun oldgunda burda yazmadam murata soyleseydiniz oda bana soylerdi...

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nuriclk22

Azimli Üye
Tepki
116
Adı
nuri çelik
Modeli
Renk
yeşil
@doblomadmax
Benim paylasim yada onurun muratin degil abi asiri sekilde bos muhabbet basladi tekrar soyluyorum adam yolda kalir ihtiyaci olur biseye falan butur soer paylasiliyoda ben ilk katildigim zaman simdi ise geri vitese hangi folyuyu ceksem vs bos bos gereksiz muhabbetler. Benim arabam paylasilmasada olur ben aracimi biri begensin diye degl kendimi tatmin etmek icin yapiyorum ve zaten kendi profilimde paylasiyorum. Suan nasil herkezin bir handa hanerdar olmasi icin kisiye ozel degil burdan yaziyosak senin veya bir baskasininda haberini burdan acik bir sekilde bekliyoruz. Sali gunu konustugumuzda ben ayaga kalkip sozcu yada grup basina karsi oldugumu soyledim. Murat abi ustune alinmasin onunla alakasi olan bisey degil bu bende olsam ceyhun falanda olsa ayni tepkiyi veririm.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.003
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Onuryilmaz

@Onuryilmaz

@nuriclk22

@doblomadmax
aleykümselam
Hayrola beyler
ceyhun kardeşimize gerekli açıklamayı kurucumuz biraz önce benim yanımda yaptı sakin olak biraz

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Tepki
13.561
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
@doblomadmax
Ben gayet normal tarzda konusuyorum.dedigim gibi daha oncede toplu hallettik bu tarz konulari bundan sonrada oyle hallederiz icinizden birinin sivrilmesine luzum yok

doblomadmax

Misafir
Tepki
617
Adı
Metin Yalçın
Modeli
Renk
kahve
kimsenin sivrildigi yok toplu alinir kararlar bende o jisiyle kinusurum.cozeriz onur ogunde ole konustuk anlastik amac kimseyi sivriltmek degil icinizde yasi enbuyuk abimizi orda saki tayfasi olarak sectik burda sivrilme yok yanlis yerlere cekme olayi kinuyuda degistrme

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Konu kapatılmıştır.