N1 Sınıfı Hgs

Security45

Yeni Üye
Doblo
Adı
Serhat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Merhaba Değerli Team Doblo Üyeleri Abilerim Kardeşlerim Ve Değerli Yönetim Ekibi Aranızda Daha Çok Yeniyim Aracı Alalı 2 Hafta Oldu Bir Konu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.
2004 Model D1 Kasa 1.2 motor Aracım var Bu arac Ruhsatta kamyonet olarak geçiyor ama kullanım amacı husisi yük taşıma diye yazıyor araç sınısı ise N1 yazıyor bu araç Kaçıncı sınıfa giriyor bilgi verirmisiniz

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Merhaba Değerli Team Doblo Üyeleri Abilerim Kardeşlerim Ve Değerli Yönetim Ekibi Aranızda Daha Çok Yeniyim Aracı Alalı 2 Hafta Oldu Bir Konu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.
2004 Model D1 Kasa 1.2 motor Aracım var Bu arac Ruhsatta kamyonet olarak geçiyor ama kullanım amacı husisi yük taşıma diye yazıyor araç sınısı ise N1 yazıyor bu araç Kaçıncı sınıfa giriyor bilgi verirmisiniz
merhaba öncelikle aramıza hoş geldiniz. Kullanmakta olduğunuz araç 1. Sınıf: N1 Sınıfi; Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşmayan motorlu araç (Kamyonet) sınıfına dahildir. Husisi kullanım bu sınıflamayı etkilemiyor diye biliyorum.

Security45

Yeni Üye
Doblo
Adı
Serhat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
merhaba öncelikle aramıza hoş geldiniz. Kullanmakta olduğunuz araç 1. Sınıf: N1 Sınıfi; Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşmayan motorlu araç (Kamyonet) sınıfına dahildir. Husisi kullanım bu sınıflamayı etkilemiyor diye biliyorum.
Teşekkür ederim yani satmış oldugum normal otomobil aracımdaki hgs yi buraya aktara bilirim ozaman

hüseyin1985

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Aynı konuyu bende araştırıyorum. Bilen yardımederse süper olur.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Arkadaşlar HGS uygulamayı indirin çok basit yapacağınız işler

ferruhozcan

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ferruh Özcan
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
HGS sınıfları dingil mesafesine göre belirleniyor, 3.20 metreye kadar olanlar 1.Sınıf HGS etiketi kullanır yani sizinki de 1.sınıf