Kalorifer Isıtmıyor Dondum Ya:)

sonosmanlı

Yeni Üye
Adı
izmit
Arkadaşlar 2011 yeni d2 mi oluyo yeni tip kasalardan pickup doblo var kalorifer 1234 yaptıgında motor sesi çalılıyomuş gibi sesli geliyo sıkıntı yok ama sıcaklık coz az veriyo üfleme de çok az neden olabilir

Hortumu çıkmış olabilir muhtemelen. Şayet motoru çalışıyorsa. Söküp baktirmanda fayda var.

@sonosmanlı
Aileye hoşgeldin keyifli forumlar

hoş geldiniz.klima varsa filtrede dolmuş olabilir.

Hoşbulduk. Klima yok sadece kalorifer çalıştırıyorum çalışıyo ama çok az üflüyo

@sonosmanlı
Hosgeldin sonosmanli keyifli formlar bi petegine baktir derim benimkide isitmiyodu değiştim kalorifer petegini duzeldi simdi fırın gibi oluyo arac 2001 1.9 d1

merhaba 1.9 d1 var bendede son bir haftadir kalorifer isitiyor ama cok az. sizce neyden olabilir.fan sorunsuz ufluyor ama sicak hava cok hafif geliyo

@dnzrdm
Müşir arizali olabilir bi baktır

@Firari14
Benim sıkıntı bundandi değiştim kurtulsum simdi firin gibi

Dosyalar

• IMG-20161121-WA0011.jpeg
    IMG-20161121-WA0011.jpeg
    83,2 KB · Okunma: 49
Arkadaşlar tşk ederim cevaplar için ama ısıtma da ve çalışmasında sıkıntı yok sadece az üflüyo. Bi arkadaş hortumu çıkmış olabilir dedi bu bana daha mantıklı geldi ama neresine bakıcam onu bilmiyorum

@dnzrdm
Arkadaşm ben onu kendi aracım için yazdım🙂 ama şunu sorayım sana hararet normal mi gösteriyo yoksa gösterge aşağıda mı yada normale geliyo fakat kaloriferi açınca seviyesi düşüyo olabilir mi

topidonun altinda bi filtre varmis eskimis onu degistirdim bugun 15 tl ucreti eskisi gibi isitmasi duzeldi verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim

@MEHMET78
önceki sayfada sormuştum ama diğer arkadaşımız klima yok demişti. geçmiş olsun.

problemin çözülmesine sevindim. Bizimde geçen hafta d1 aracımızın kaloriferin ısıtmaması sorunumuz vardı. Kalorifer motoru yapraktan, tozdan vb. unsurlardan dönmüyordu. Usta temizledi. Problem çözüldü.

geçmiş olsun.

aynı sorun bendede vardı sadece 4. kademede çalışıyordu ısıtmıyodu müşür arızalanmıştı oto elektrikçi halleder

Back