İstanbullu Doblo'cular

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
hoşgeldin..

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Yarın İstanbul/Esenyurt Mauyene İstasyonunda Randevusu olan varmı :D ben saat 14:30 - 15:00 arası Muayenede olcam :D

Dark Knight

Fenomen Üye
Chirmicty tarafından yazılan metin:
Yarın İstanbul/Esenyurt Mauyene İstasyonunda Randevusu olan varmı :D ben saat 14:30 - 15:00 arası Muayenede olcam :D

Ben dün Hadımköy'de yaptırdım hatta birkaç doblocuyu da yakalamışken aramıza davet ettim. Bakalım gelen olacak mı :?

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Ben dün Hadımköy'de yaptırdım hatta birkaç doblocuyu da yakalamışken aramıza davet ettim. Bakalım gelen olacak mı :?

Kartvizit yaptırsak aslında gördümüz dobloların sileceklerine sıkıştırırız :D bu gün 4 tane peş peşe parketmiş doblo vardı aklıma geldi :D

FireExit

Onursal Üye

Kardeşim İnşallah tek seferde geçersin... İşim olmasa gerçekten gelirdim...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
İnşallah kıllık yapmazlarda geçerim :D

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaşlar ve kardeşler İstanbul anadolu bölgesi sorumlu admini olarak size söz veriyorum Avrupa sorumlu admini Ahmet kardeşimle konuşup yaz başı güzel bir organizasyonla bol katılımlı bir toplantı yapacağız inşallah...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Bulunması kolay bir yer olsun baki abi anadolu yakasını hiç bilmiyorum ama navigasyon bulur herhalde :D

Dark Knight

Fenomen Üye

Yaw araç daha ilk kez muayeneye gidiyor, sabah servisten çıktıktan sonra muayeneye gelmişim illa bi kıllık çıkaracaklar. Yok neymiş uzun farlar ayarsızmış, sis yönü yanlışmış. Hafif kusurlu olarak geçtik :mad:

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

Yaw araç daha ilk kez muayeneye gidiyor, sabah servisten çıktıktan sonra muayeneye gelmişim illa bi kıllık çıkaracaklar. Yok neymiş uzun farlar ayarsızmış, sis yönü yanlışmış. Hafif kusurlu olarak geçtik :mad:

geçsinde hafif kusurlu olsun ya bide ikinciye gitmek var geçirmezlerse :D

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Kısa ve Uzun Farların ayarı olmadığından hafif kusurlu olarak geçtim :D ve esenyurt istasyonunda araç muayenesi yaptırcaklar ya randevunuzu 14:30 - 15:00 saatlerinden daha erken bir saate alın yada başka bir istasyon seçin çünkü bu gün saat 13:30 da gitmeme rağmen beni Çatalca araç muayene istasyonuna yönlendirdiler Esenyurttaki istasyonda muayene 2 saat geriden takip ediyordu istasyonunuzu ona göre seçin derim

Dark Knight

Fenomen Üye
Kısa ve Uzun Farların ayarı olmadığından hafif kusurlu olarak geçtim :D ve esenyurt istasyonunda araç muayenesi yaptırcaklar ya randevunuzu 14:30 - 15:00 saatlerinden daha erken bir saate alın yada başka bir istasyon seçin çünkü bu gün saat 13:30 da gitmeme rağmen beni Çatalca araç muayene istasyonuna yönlendirdiler Esenyurttaki istasyonda muayene 2 saat geriden takip ediyordu istasyonunuzu ona göre seçin derim

Yok abicim takıntılı bunlar herkesin mi farı ayarsız ..... *pissed*

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

Yok abicim takıntılı bunlar herkesin mi farı ayarsız ..... *pissed*

abi sendeki kusurların aynısını bana yazdılar uzun kısa far ayarsız diye :D değerlere göre sis lambasıda öle :D cins bunlar ya :D

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Herkeze İyi Geceler Allah Rahatlık Versin Benim Güzel Geniş Ailem :) *flower*

Dark Knight

Fenomen Üye
abi sendeki kusurların aynısını bana yazdılar uzun kısa far ayarsız diye :D değerlere göre sis lambasıda öle :D cins bunlar ya :D

Kesinlikle öyle. Kime sorsam farlara kusur buldular diyor ...

rbatuhan

Azimli Üye
bende istanbul mimaroba'dan katılıyorum ve doblocu arkadaslarıma kazasız belasız sürüşler diliyorum........ya ben çok merak ediyorum benim doblo'm muayeneden geçecek mi?