GECE DON OLACAK

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili kardeslerim. Biliyorsunuz kis ayindayiz.......geceleri don olma ihtimali var.....araclarinizi park ettikten sonra sileceklerinizi ya havaya kaldirin yada yada altina gazete kagidi koyun...aksi taktirde silecek lastikleriniz cama yapisir ve sizde calistirmaya kalkarsaniz.....ya silecek kolunu kirar ya silecek lastigini yirtar yasilecek motorunu bozar sigortasini attirir yada silecek kolunun takildigi frezeyi bozarsiniz.....

Onemli bir konu daha aracinizi viteste birakip rampadaysa tas koyun ve el frenini cekmeyin....aksi taktirde...baltalar disklere yapisir sipiral donar ve araci hareket etmek ici saatlerse ugrasirsiniz.....bilginize...

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
gidip el frenını ındıreyım hemen...sıleceklerı bıraktık el frenı kalsın barı:D:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
serdarengin tarafından yazılan metin:
gidip el frenını ındıreyım hemen...sıleceklerı bıraktık el frenı kalsın barı:D:D:D

Allah cazirtini versin......sen bunu yaparsan millet ne yapmaz.....:D

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
aklım basımdamı benım abı..2 gecedır oğlanın atesı 39lara yakın dusuyor cıkıyor..doktorlardayım gunduzlerı...ama ıste olay budur,hatırlatan bır agamız var..benı ve benım gıbılerı buyuk sıkıntıdan kurtardın..saol..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
aklım basımdamı benım abı..2 gecedır oğlanın atesı 39lara yakın dusuyor cıkıyor..doktorlardayım gunduzlerı...ama ıste olay budur,hatırlatan bır agamız var..benı ve benım gıbılerı buyuk sıkıntıdan kurtardın..saol..

Evvela gecmis olsun bugunden sonra mikrop falan kalmayacak....allahin izniyle. Birseyi kalmaz yakinda.....

Sonra ne demek kardesim bilgimiz varsa herkez icin.......

Bu olayi birebir yasadim....2003 te ki kista kardesime arabami verdim gece gel el frenini cek...sabah arabayi calistirdim ...kimildamaz. Krikoya vur......jantlari sok kampanalara sicak su dok. Onlari actim. ....el freni spirali donmus. Yak salomeyi yat arabanin altina. Spirali isit. Bir bucuk saat sonra ancak yola cikabildim...

onurergin

Aktif Üye

Çok geçmiş olsun acil şifalar.

FireExit

Onursal Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:

Evvela gecmis olsun bugunden sonra mikrop falan kalmayacak....allahin izniyle. Birseyi kalmaz yakinda.....

Sonra ne demek kardesim bilgimiz varsa herkez icin.......

Bu olayi birebir yasadim....2003 te ki kista kardesime arabami verdim gece gel el frenini cek...sabah arabayi calistirdim ...kimildamaz. Krikoya vur......jantlari sok kampanalara sicak su dok. Onlari actim. ....el freni spirali donmus. Yak salomeyi yat arabanin altina. Spirali isit. Bir bucuk saat sonra ancak yola cikabildim...

Abi şimdi kim inecek asşağıya yaaa :) ... Kurt düşürdün içime :(

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Sen bilirsin ...ben yazdim...tasarruf sizin...

onurergin

Aktif Üye
Sevgili kardeslerim. Biliyorsunuz kis ayindayiz.......geceleri don olma ihtimali var.....araclarinizi park ettikten sonra sileceklerinizi ya havaya kaldirin yada yada altina gazete kagidi koyun...aksi taktirde silecek lastikleriniz cama yapisir ve sizde calistirmaya kalkarsaniz.....ya silecek kolunu kirar ya silecek lastigini yirtar yasilecek motorunu bozar sigortasini attirir yada silecek kolunun takildigi frezeyi bozarsiniz.....

Onemli bir konu daha aracinizi viteste birakip rampadaysa tas koyun ve el frenini cekmeyin....aksi taktirde...baltalar disklere yapisir sipiral donar ve araci hareket etmek ici saatlerse ugrasirsiniz.....bilginize...

İyi hatırlattın Baki abi sağolasın. El frenini indirmiştim ama silecekleri unutmuşum :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
onurergin tarafından yazılan metin:

İyi hatırlattın Baki abi sağolasın. El frenini indirmiştim ama silecekleri unutmuşum :)

Bence hemen kaldir silecekleri........

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
FireExit tarafından yazılan metin:
Sen bilirsin ...ben yazdim...tasarruf sizin...

Sielecekler kalkık da... El frenini ilk defa duydum abi... Teşekkürler yine de...

Sen bilirsin......silecegi kullanmazsin yumusayinca haba kullanirsin ...ama. El freni cekiliyse gidemezsin bilgine....

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
eheueueu bak benım gıbı sazan cokmus abı:D:D:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Estagfurullah....Bir soz var cok severim......
Deneyim yenilen kaziklarin bileskesidir....

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
e tamam ıste sazanlıkta boyle bsey:D:D:D

onurergin

Aktif Üye
Estagfurullah....Bir soz var cok severim......
Deneyim yenilen kaziklarin bileskesidir....

Çok güzel söz. O kazığı bizde yemiştik zamanında. Tabi senin gibi çözdürmek için uğraşamadık abi. Arabayı hareket ettiremeyince de bırakıp gitmiştik ortaköyden ikitelliye. Saatler sürmüştü o havada.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Yaniiiii.....kisacasi kimse anasinin karnindan sofor ...arabaci. Veya. Usta olarak cikmiyor.......yasanilan olaylar karsilasilan sorunlar....duyduklarimiz bize tecrube kazandiriyor......yas 43 olunca....bunlardan elde fazla faza oluyor....tabii birazda merak olunca....:D