Fiat Doblo Premio 1.6 Multijet Comformatic testi

SerCan

Saygın Üye
kullananlar ne diyor bende 2003 düz d1 var babamın önümüzdeki sene bende sıfır düşünüyorum caddy le doblo arasında gidiyorumm doblo tercihimm olarak görüyorumm ama ben performans takıntısı olan biriyimm otamatik geciyrdu aklımda simdi bir karamsarlık basladı manuel kullananların görüşlerini merak ediyuoum ama en yakın zamanda test sürüşü yapacam görüşleriniz ???

korkmaztaha

Saygın Üye
caddy dsg comfort alıcaksanız tamam ama dsg trendle doblo premio arasında kaldıysanız doblo daha iyi bence

SerCan

Saygın Üye
1.6 tdI comfort dgs sportsline arastırdmm güzel ama aklımm senin dediğin gibi manuel doblo alicam gibi duruyor otamatık vitesi nişanlım için düşünmüşdüm acıkcası o yüzden wv ama doblo yeni cıktı ufak tefek hataları eksik yönleri olur biraz oturmasını bekliyorumm 1 , 1.5 yıl falan sonra almayı düşünüyorummm tabi bu süreçde araştırıyorumm sizin degerli görüşleriniz benim için önemli tabiki herzamn

korkmaztaha

Saygın Üye
yeni caddylerde sportsline donanımını geçen gün sahibindende bi ilanda gördüm ama oda çakma sportslineydi
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-abt-sportsline-full-caddy-1-6-tdi-dsg-comfort-58679792/detay/#