Doblo yazilim 1.3

Nothing06

Azimli Üye
Adı
Emre nalbant
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2014
Servisle konustum egzoz emisyonlarinda değişim olur muayeneden gecmez falan dedi konu hakkinda bilgisi olan varmi

Muayeneden geçmeyecek gibi bir değişim olamaz. Yaptıran bir çok üyemiz var. Ben de başka marka aracımda yaptırdım. Gayet de memnunum. Muayenede de bir sıkıntı yaşamadım.

Servisle konustum egzoz emisyonlarinda değişim olur muayeneden gecmez falan dedi konu hakkinda bilgisi olan varmi
Emisyon çoğalır Çoğalmaz diye bişey denmez ama sende gidersin başka yerde egzoz emisyonu yaptırırsın tüvtürk te yaptırmazsın orda zaten sıfır araba bile geçmiyor

Emisyon çoğalır Çoğalmaz diye bişey denmez ama sende gidersin başka yerde egzoz emisyonu yaptırırsın tüvtürk te yaptırmazsın orda zaten sıfır araba bile geçmiyor
Emisyon çoğalsa bile muayeneden kalacak kadar çoğalmaz asla. Ben tüvtürk'de 2013 model yazılımlı aracımla hiç bir sorun yaşamadan geçtim muayeneden.

Emisyon çoğalsa bile muayeneden kalacak kadar çoğalmaz asla. Ben tüvtürk'de 2013 model yazılımlı aracımla hiç bir sorun yaşamadan geçtim muayeneden.
Bi değişik ya benim arac sıfır geçmedi geçen sene

Ulkemizde Standardizasyon yok.

Halbuki lise de dersini gördük. Acı ama gerçek.

evet tüvtürkteki muayenede dumandan dolayı geçmedi başka yerde yaptırdım

Back