Debriyaj pedali takılı kalıyor

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
bizim debriyaj merkezi memlekete giderken bozulmuştu yolda kalmıştık. Parça alıp, yolda kaldığımız yerin sanayisindeki bi ustayı çağırıp ayak üstü değiştirdik. 10 dk. sürmedi. @apocan dediği gibi parça önemli biz metal olanı almıştık bir de plastik olanları var galiba dandik onlar.

apocan

Azimli Üye
Adı
abdullah
Metali bilmiyorum ama bizimki lancia olandı parçacı ilk verdiğini konya mali diye vermişti 4 ay sonra yay kırıldı

Tutkun

Saygın Üye
Adı
Serhan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
kurşun gri
@apocan
Orjinali lancia sanırım bende opar marka istemistim lancia orjinaldedi parcaci onu aldim

yasin42

Azimli Üye
Adı
Yasin Demirel
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Arkadaslar dün araci konya koyuncu fiat yetkili servisine verdim. Adamlar işlerim aksamamasi icin arac temin ettiler. Icinde yarim depo da mazot vardi. Bu sabah kendi aracimi teslim aldim. Aracin 10 binlik bakimini da yaptirdim toplam 545 tl tutmus. Hizmet cok iyiydi. Bana verdikleri arac fiat 500L. Arac cok iyiydi butcem yetse yenilemeyi dusunurdum ama 75 bin TL imiş :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@yasin42
senin aklını çelmek için vermişler aracı sanırım.:D:D:D

yasin42

Azimli Üye
Adı
Yasin Demirel
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@MEHMET78
Orasi kesin zaten aracimi teslim almaya geldigimde ilk sorduklari soru; 500L nasil hosunuza gittimi? Oldu :hhhhhh: iyi guzel de arabada cok pahali be birader :)