amfi kapanması

antilop_skull

Azimli Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
titanium gri
merhaba

doblo 2012 aracıma orjinal teybe deck cevirici ile amfi bagladım amfiyi 0 olarak aldım .
basım önceden kullandıgım sierra marka detayını bilmiyorum

amfi hifi 404 diye geciyor
kablolar hifitech
dönüştürücü 35 tl lik bi ürün

teybi actık sesi 30 un üzerine cıkardıgım zman bas vurdugu anda amfi korumaya alıyor . ve bagladıgım bas sadece bas kolonu takmıs gibi ses veriyor eskiden gümbür gümbür içimiz titrerdi ses sistemlerinde .

problem nedir ? bilgisi olan varmı

en maliyetsiz nasıl cözebilirim ?

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
@antilop_skull
Amfinizin çıkış gücü basa yetmiyor olabilir eğer tanidiginizda amfi varsa onu bağlayıp bi deneyin

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
öncelikle selmaun aleyküm senin amfin güçlü değil taktığın sistem profesyonel ise normal kapanması sen yinede bana takılı sistemin markalarını modellerini yazarsan daha iyi yardımcı olurum ama söylede bir durum var bende de sony 1000 watt amfi ve 4tane 550 pioner vardı orjinal teypden 35 tlye aldığım dönüştürücüden amfi çıkışı alıyordum markası da digilinea olması lazım parçanın bu sony amfinin 4 pionerde pek performanslı olmadığını farkettim dönüştürücüyü söküp attım teyp aldım sony marka bide 4 pioner yanına kutu bass aldım sony 4pionere gücü yetmeyen amfi şimdi 4 pioner ve kutu bass çalıştırıyor yani demek istediğim o dönüştürücüler 150 200 tlye satılanlar var onların dışında hiç bir işe yaramaz amfinin de verimini düşürüyor hoparlöründe ses kalitesinin de yani o dönüştürücü sana o amfinin %70 lik bir performansını veriyor bu benim düşüncem elektrikcimde böyle düşünüyor tavsiyem yeni bir teyp

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
@unal karadas 37
inşallah Allah en güzellerini nasip etsin bol bol dua edin benim reno 12im vardı bol bol dua ile fıstık bir doblom oldu inşallah rabbim gönlünüze göre verir sevgiler

antilop_skull

Azimli Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
titanium gri
yorumlar icin cok sagolun

anfi hifi hf404 2400 wat 4 knal
basimda sierra modelini bilmiyorum 30 cm duz siyah bi bas

orjinal teybe bgli orjinal teypten sesi 30 yaptigim zaman tik uye ses gidiyo ve sun farkettim sol hoporlorlerde her zamanes yok bazen geliyo bazen gidiyor