Yardım Afyon yada denizlide onerebileceginiz doblo ustasi

sualci

Yeni Üye
Doblo
Adı
Çok Soru Soran
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Merhaba 2012 1.3 multijet aracim mevcut. Su eksiltme basladi, usitma bujisi hatasi vermekte. Son zamanlarda ilk calistirmada sorun veriyor. Bulundugum bolge biraz kirsal bu yuzden afyn yada denizlide iyi bir usta onerecek olursaniz sevinirim

serkan8320

Pamukkale Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Serkan Kaçar
Kan Grubu
0 +
Meslek
Çiçekçi-Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Kahverengi
Denizli Arge otomotiv-Emrah gidebilirsiniz. 3.sanayi sitesinde. 05548809904 benim numaram. Pazartesi falan ararsaniz tarif ederim yerini. Google haritalarda da konumuna ulasabilirsiniz.

sualci

Yeni Üye
Doblo
Adı
Çok Soru Soran
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Denizli Arge otomotiv-Emrah gidebilirsiniz. 3.sanayi sitesinde. 05548809904 benim numaram. Pazartesi falan ararsaniz tarif ederim yerini. Google haritalarda da konumuna ulasabilirsiniz.
Tesekkurler. Afyondanda birtane ogtenirsem sevinirim.

sualci

Yeni Üye
Doblo
Adı
Çok Soru Soran
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Merhaba arkadaslar.

Servis tercihimi denizliden yana kullandim. İyikide kullanmisim. Saolsun oneride bulunan serkan beylede orada karsilasma firsati buldum oda aracini bakima getirmis.

Guzel bir sohbet oldu serkan beyle.

Ustamiza gelince ise gercekten tecrubesi cok biri ve hizli ve kalici cozumler uretiyor. Ben cok memnun kaldim. Randevu ali gidersenizde bekleme gibi bir sorunuz olmuyor.

Gittigim sorunlardan farkli birkac uyaridada bulundu baska usta olsa goz korkutup o an acil olmayan seyleride yaptirtirdi.

Ustamada buradan tesekkur ederim.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Merhaba arkadaslar.

Servis tercihimi denizliden yana kullandim. İyikide kullanmisim. Saolsun oneride bulunan serkan beylede orada karsilasma firsati buldum oda aracini bakima getirmis.

Guzel bir sohbet oldu serkan beyle.

Ustamiza gelince ise gercekten tecrubesi cok biri ve hizli ve kalici cozumler uretiyor. Ben cok memnun kaldim. Randevu ali gidersenizde bekleme gibi bir sorunuz olmuyor.

Gittigim sorunlardan farkli birkac uyaridada bulundu baska usta olsa goz korkutup o an acil olmayan seyleride yaptirtirdi.

Ustamada buradan tesekkur ederim.
Geçmiş olsun iyi günlerde kullanın