Yol Bilgisayarı

Dark Knight

Fenomen Üye
682 tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
682 tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Adam diyo ki kardeşim ben 2011 model araçta bunları koymuyorum git ikinci el premio al *eek*

alırken neden premio almamıstınki :) bunu almandaki sebeb neydi yani :)

Sıfır tercih ettiğim için. D2 de 2011 premio yok.

peki eminmisin premio denilen model galiba combi ve combi plus larda oluyor senin araç safeline oldugu için olabilirmi ?

Senin dediğin 2011 D3 de var. Benim D3 e gücüm yetmedi. Sıfır tercih ettiğim için de D2 2011 de Safeline vardı stil paketli olarak onu aldım.

Kadirc

Azimli Üye
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
merhaba arkadaşlar Doblo 2 premio doblo marka aracımda yol bilgisayarı var ancak kullanmayı bilmiyorum benimkinde sadece aracın kilometresi yazıyor bu yol bilgisayarını nasıl kullanıcaz :D ? bilen arkadaşlar anlatabilirlerse sevinirim :D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Kadirc tarafından yazılan metin:
merhaba arkadaşlar Doblo 2 premio doblo marka aracımda yol bilgisayarı var ancak kullanmayı bilmiyorum benimkinde sadece aracın kilometresi yazıyor bu yol bilgisayarını nasıl kullanıcaz :D ? bilen arkadaşlar anlatabilirlerse sevinirim :D
silecek kolunun ucunda 'trip' yazan yer var ona basınca yol bilgisayarını kullanabilirsin *tup*

Kadirc

Azimli Üye
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
silecek kolunun ucunda 'trip' yazan yer var ona basınca yol bilgisayarını kullanabilirsin *tup*

detaylı birşekilde anlatırsan çok güzel olucak Koldan kullanıcazda ne gibi özellikleri var hangi tuşları nerden kullanıcaz Trip yapınca bilgisayar otomatik pilotamı bağlanıyor :D yes no evet hayır gibi seçenekler varmıdır varsa nasıl ulaşırız onlara ne gibi özellikleri var Yol bilgisayarının bunları anlatırsanız sevinicem

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

detaylı birşekilde anlatırsan çok güzel olucak Koldan kullanıcazda ne gibi özellikleri var hangi tuşları nerden kullanıcaz Trip yapınca bilgisayar otomatik pilotamı bağlanıyor :D yes no evet hayır gibi seçenekler varmıdır varsa nasıl ulaşırız onlara ne gibi özellikleri var Yol bilgisayarının bunları anlatırsanız sevinicem

trip e bastınmı doblonun 100 km de ne kadar yaktığını, kaç km yol gittiğini(istediğinde sıfırlayabilirsin) işte buna benzer bilgiler yer alır :)

Kadirc

Azimli Üye
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016

trip e bastınmı doblonun 100 km de ne kadar yaktığını, kaç km yol gittiğini(istediğinde sıfırlayabilirsin) işte buna benzer bilgiler yer alır :)

aynen aynen tripe bastığınızda otomatik olarak sıraya koyulmuş şekilde gösteriyor Yanlız şu kilometreye ne kadar yaktığını bir türlü çözemedim :D

volkanarz

Aktif Üye
ya benim yok bilgisayarımda kaç litre yaktıgın yazan yerde 16,4 km/l 16.5 km/l filan yazıyo normalde tek haneli olması gerekmiyomu bu 100 l de kaç yaktıgını gösterdiigi için aracım 2003 model acaba 6,4 yerine 16,4 filan mı yazıyor çünkü kilometrede 20-25 krş arası yakıyo aracım 1.9 jtd

korkmaztaha

Saygın Üye
volkanarz tarafından yazılan metin:
ya benim yok bilgisayarımda kaç litre yaktıgın yazan yerde 16,4 km/l 16.5 km/l filan yazıyo normalde tek haneli olması gerekmiyomu bu 100 l de kaç yaktıgını gösterdiigi için aracım 2003 model acaba 6,4 yerine 16,4 filan mı yazıyor çünkü kilometrede 20-25 krş arası yakıyo aracım 1.9 jtd
senin aracın mühtemeln 1 kmde nekadar yaktığını gösteriyo menüyü biraz kurcala nerden ayrlandığını bulursun

volkanarz

Aktif Üye
sanmam abi 1km de yakanı göstermiyodur 2.sayfada bi abi resim pylşmışya öyle bnm bilgisayar onun 2. resimde 8.9 yazıyo benm 16.4 filan yazıyo bi bozukluk olabilirmi abi bilgisayarda yada bi ayarı flan varmıdır bunun

geremy

Onursal Kurucu
menüde ortalama yakıtı 100 km de ortalam yaktığı litreyi veya 1 lt ile gidilen km yi gösterir.

korkmaztaha

Saygın Üye
Zaten benım dediğim saçma 1 kmde 16.4 yakıyosa 100 kmde 1640 litre yakar iyice saçmalamısım :D*hilarious*

volkanarz

Aktif Üye
geremy tarafından yazılan metin:
menüde ortalama yakıtı 100 km de ortalam yaktığı litreyi veya 1 lt ile gidilen km yi gösterir.

tamam şimdi anladım demekki bnm araba 21 krş yakıomuş :D

geremy

Onursal Kurucu
aslında bizler km de kaç kuruş yakıyor diye hesaplıyoruz yıllardır lt fiyatıda devamlı değiştiği için sabit olmuyor.
en güzeli 1oo km de kaç lt yaktığı

korkmaztaha

Saygın Üye
aslında bizler km de kaç kuruş yakıyor diye hesaplıyoruz yıllardır lt fiyatıda devamlı değiştiği için sabit olmuyor.
aynen ama genelde herkez cebinden çıkan paraya baktığı için kuruş hesaplanıyo

volkanarz

Aktif Üye
100 km de yaktıgını gösterse keşke bnm asıl istediğim o