Doblo Yol bigisayari

Murat deniz

KAYSERİ
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
Birden çok
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Gri
Selamun aleyküm 2006 doblom var abiler sanarim dolu olan paket ama hava derecesini bulunmadım yada yokmu bu yol bilgisayarı ekranda saat ile trip ler var onlarida anlamıyorum ama böyle bir takintim var.

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Selamun aleyküm 2006 doblom var abiler sanarim dolu olan paket ama hava derecesini bulunmadım yada yokmu bu yol bilgisayarı ekranda saat ile trip ler var onlarida anlamıyorum ama böyle bir takintim var.
Dolu paket değil imzanızda yazan active ise ,sol aynanın altına bak sensör orada yoksa zaten ekrenında derece bilgisi de yoktur .Sensör varsa bozuk olsa bile 3 tireden oluşan ekranın sol at tarafında işaret olur.Yol bilgisayarı düğmesi sağ kolun ucundadır.İstediğiniz yerde değişiklik yapmak için o düğmeye tek tek basın istediğiniz başlığa geldiğinizde mesela saat ayarlama direksiyonun sağ tarafında Mode yazan tuş takımından aşağı yukarı oradan ayar yapabilirsiniz.Aracın yakıt tüketimini ölçmek istiyorsunuz ortalama tüketime gelip düğmenin üzerine uzun süreli basıp sıfırlayıp bunu yapabilirsiniz.Bozulmaz oynaya oynaya öğrenirsiniz

Son düzenleme:

Murat deniz

KAYSERİ
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
Birden çok
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Gri
Eywallah abi sağolsun dediğin gibi sol aynanın altında olduğunun farkında yim ama cikmiyor bide bu tripler türkçe ye çevire biliyoz mu

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Eywallah abi sağolsun dediğin gibi sol aynanın altında olduğunun farkında yim ama cikmiyor bide bu tripler türkçe ye çevire biliyoz mu
Çıkmıyorsa bazı modellerde aktif değil tesisat yapmak gerekiyor.Göstergenin fotografını atarsan olup olmadığını yada arızalı oldugunu soylerim.Mode yazan tuşların ortasındakine bastığınızda konu başlıkları var dil seceneginden ayar yapabilirsin