Yılın En Çok Satan Hafif Ticari Aracı DOBLO oldu

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ben netten kullananların yorumlarını okudum fabrika verilerini yakalması çok zormuş 6.0 6.5 litre yakıyor diyolar 100kmde bence çok iyi

zaten heleki istanbulda trafikte 6.5 litre tüketimde zor yakalnbır sürekli dur kalk araba ne yapsın

fakat kullananların çoğu trim sesleri yıkırtılardan çok şikayetçi ki ford tıkırtı işini çzöemedi nedense

ben tset ettiğim courier inde sürgülü kapısında bi tıkırtı vardı araba sıfır araba idi bu zaten fiorinonun rakibi

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşım araçtan memnun. Gördüğüm kadarı ile araç performanslı ve içine binince standart bir ticari havası yok. 47.000 TL lansman fiyatı ile alınabilecek bir araç. Araçta şuana kadar yaşadığı tek sorun sürgülü kapı makarasının bozulması oldu. Onu da değiştiler. Sürücü ön panel ve konforu gayet iyi. Ben sevdim aracı.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Artı olarak Fiorino ile karşılaştırırsak Fiorino'nun iki artısı var şuan. Birincisi kendini kanıtlamış multijet motoru. İkincisi de yaygın ürün oluşu ve buna bağlı olarak kullanıcısını üzmeyin ikinci el piyasa değeri. Ama konfor ve özellik olarak Courier, Fiorino'dan önde. Fiorino'da özellik namına birşey yok. Salt olarak motora tonla para istiyorlar. Ama ekstra birşey var mı? Ne yazık ki yok.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
6-6.5 yine çok o araca yaw. Doblolar yakiyo o kadar.

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
ford adının yakıtla olan ilişkisini değiştirmeyecek demekki fethi abi

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
En fulu 52490 yaziyo oğuz. 1.3 95 hp combi

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Ayrıca bu araca bu kadar para verilmez. O kadar para verilecekse Doblo alınır. :)

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
@doblo vip premio

Hocam o paraya veya daha üstüne premio doblo almak daha mantıklı bir alış veriş olur. Fiorino'nun boşu ile dolusu arasında o paraları hak edecek bir özellik farkı göremedim ben. Araç çok tuttuğu için fiyatı şişti. Yoksa trekking modelini kaç kişi kullanıyor? 1.3 75 bg olan modeli bile yokuşlarda ve arazide verimli. Artı bir özellik sunmuyor bence full modelinde. Tek ve en büyük artısı mükemmel motoru ve yakıt tüketim oranı. Ben şimdi alacak olsam 1.6 premio doblo alırım.

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
kullanım olarak değerlendirilse fiorinodaki en ful aracın hususi otomobil olarak satılması avantaj olur. ama kibrit kutusu kadar arbada vergide ticari muayenede ticari bi anlamı yok yani. bence.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Tamam bende olsam ikincielde olsa doblo alirim hatta sifir urban alinir o paraya ama bence donanim olarak pek eksigi yok

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Hocam bir courier kullan :) Fiorino illa ki kullanmışsındır. Şöyle 30 km. kullan o Ford'u. Fiorino ne yazık ki motor randımanı dışında hafif kalıyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
courieri test etmiştim ilk çoıktığında hatta forumda test yazım var

tabi fiorinodan kesin daha rahat zaten yarı bağımsız süspansiyon var fiodan çok daha dolu bu gerçek ama fiodan 6 - 7 bintl pahalı

ben kullanımını beğendim rahat bi araba fiodan daha iyi yol tutuyor bu yönlerde courier br adım önde fionunda yenisi gelecek önümüzdeki yıl ama trim tıkırtıları can sıkıyor birde 1.6 95 hp lik motoru çekişi yeterli kesinlikle yokşlarda falan çok iyi ama şu var 1.3 90 hp gibi yani doblodan sonra 1.6 daha ataklık bekledim ama göremedim yeni connect test aracı gelince connect ilede teste çıkacam

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
arkadaslar 2013 75 hp fiorino emotion aracımızı takasa verip dobloya geciş yaptım inanın bana fiorino mu aman :) acayip hantal bi arac bir daha 1.3 motormu dedim tovbe kücüklügünü ise söylemeye lüzüm yok ama yakısıklı be kerata.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hayırlı olsun doblonuz. güle güle kullanın.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
@buldas

abi fiorino mu hantal yapma abi fiorino çok kullandım 75 liğinide 95 liğinide abi o araba daha nasıl gitsin araba 2500 devirden sonra deliriyor bence çok iyi ama küçüklüğüne ve süspansiyonun sert oluşuna özellikle 16 inç jant olan tiplerinin zıp zıp zıplamasına diyecek bişey yok aşırı bi sertlik var süspansiyonda

yani bence burada beklenti öne çıkıyor çünkü 1.3 hacmine göre çok iyi hele yokuşlarda kendinden büyük hacimlileri tokatlaması çok güzel oluyor

ama 1.6 doblo size uçak gibi gelir şimdi

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
@doblo vip premio
aynen dediginiz gibi 1.6 doblo bana ucak gibi geldi daha öncede 1.9JTD vardı fiorinoya binince :) en fazla 1.5 yıl katlandım fırsatını buluncada hemen degiştirdim fiorino malesef dusuk devirlerde cok kotu 5 kişi bindimi rampada kalkısta asırı zorlanıyor bildiginiz gibi degil

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli