YERLİ MOTOR

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/yuzde-yuz-yerli-dizel-motor/93896

HADİ HAYIRLISI bakalım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Hayirlisi yapanlarin emegine saglik

fakat bu motoer seri uretmde olsa vergiden yakittan satilmiz millet 1.3 motordan 105hp uretiyor 1.6 motordan 130 hp uretiyor bence yerli uretimde rakipler dusunulmeli yerli otomobildede bu tip detaylar dusunulmeli diger ulkelerin 30 yil once yaptiklarini yapmanin anlamai yok bence tabi bu motor bi univerrsitede uretilmis yapanlarin emegine saglik

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
devamında diyorlar zaten ''Bundan sonraki çalışmalarımızda yeterince maddi destek bulmamız durumunda, bu motordan daha küçük 1400- 1600 cc dizel, 100- 110 beygir gücünde bir motorun yüzde 100 yerli üretimi için çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Ancak bununla yetinmeyip daha da çalışmak lazım. '' inşaallah destek olunursa neden olmasın.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Neden olmasin tabikide bunu yapan insanlar gelecek zamanda daha iyilerinide yaparlar hayirlisi olsun

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
hacılar bu ilk adım.artık geliştirebileceğimiz bir motorumuz var.

hemide turbo diesel.koçum benim.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
böyle haberler görmek beni gururlandırıyor

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
çok geri kaldık çok.elin oğlu ayda okeye 4.arıyor,biz hala kendi motorumuzu yapmaya çalışıyoruz.bu sebeple bu konuda bulduğumuz en küçük bir çakıl taşına bile ihtiyacımız var.

birde ben şuna inanıyorum:eski türk-islam bilim adamlarının araştırmalarını biz çok sahipsiz bıraktık.o araştırmaları alıp gözden geçirmemiz,neyi nasıl yaptıklarını tekrar öğrenmemiz lazım.benim gördüğüm kadarıylaeski bilim adamlarımızın çalışmaları içerisinde bizim göremediğimiz ama bu günkü teknolojiye temel olan bir çok araştırma ve bu araştırmalardan elde edilmiş bir çok ürün var.hatta bu gün bizim aklımıza gelmeyen,belki bize komik gelen,ama içerisinden çok iyi işler çıkabilecek fikirler var.bunları tekrar elden geçirmemiz lazım.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
abi tamamen katılıyorum sana, bir an önce atağa kalkmalıyız arada çok fark var ama bizim milletimiz inanınca herşeyi yapar ben inanıyorum.

Bizdeki milli irade kimsede yok inşallah ileride %100 türk yapımı övünebileceğimiz grur duyacağımız çalışmalarımız olur. En basitinden Ww, Bmw, Mercedes fabrikalarında çalışanların %80 türk olduğunu düşündüğümüzde bu potansyel bizde fazlasıyla var.