Yenilenen Fiat Doblo

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Bir önceki nesle göre daha modern ve akıcı bir görünüme kavuşan yenilenen Doblo'nun yeni tamponu, elden geçirilmiş far bloğu ve yepyeni kaputu ön bölümünde göze çarpan detaylardan... Fiat Doblo'nun kabininde ilk dikkat çekenler yenilenen gösterge paneli, panel içindeki grafikler, yeni kaplamalar, direksiyon simidi ve elektrikli kapı panelleri yer alıyor. Ayrıca Uconnect sistemine sahip 5 inç'lik dokunmatik multimedya ekranı, bluetooth ve USB girişli bulunan bilgi eğlence sistemi de teknolojik yenilikler arasında kendine yer ediniyor.

651235602745.jpg

Tofaş'ın 900 milyon dolarlık yeni yatırımının ilk ürünü olan Fiat Doblo, lokomotif modeli Doblo'yu RAM ProMaster City ismiyle ilk kez Amerika'ya da ihraç edecek. Tofaş CEO'su Kamil Başaran'ın geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamaya göre; 2021'e kadar ABD'ye minimum 175 bin adet göndermeyi planlanıyor.

651322183300.jpg

Doblo'nun kaputunun altında 1.3 litrelik MultiJet II motorun 75HP ve 90 HP üreten iki farklı versiyonuna ek olarak, 1.6 MultiJet II 100 HP ve 105 HP güç üreten motor seçenekleri sunulacak. Ayrıca 1.6 MultiJet II 90 HP 200 Nm'lik ve 135 HP 320 Nm dizel motor seçenekleri otomatik şanzıman seçeneğiyle birlikte tüketicinin beğenisine sunulacak. Benzinli cephesinde ise 1.4 litrelik 95 HP güç ve 127 Nm tork üreten motor ve 1.4 litrelik TurboJet 120 HP güç ve 206 Nm tork değerine sahip bir motor da yer alıyor

651391915747.jpg

651457436167.jpg

Makyajlı Doblo'da EBD, ASR HBA (Hidrolik Fren Yardımcısı) ve Yokuş Kalkış Desteği gibi güvenlik unsurları da yer alıyor.

ALINTIDIR.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
Heyecanla bekliyoruz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Herşeyi ile süper merakla bekliyoruz

ama 75lik mjetede devam etmeleri ilginç ayrıca 1.6 100lük seçenekte fazlalık gibi

yAni 5 hp fark var arada başka ne fark olacak acab

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Herşeyi ile süper merakla bekliyoruz

ama 75lik mjetede devam etmeleri ilginç ayrıca 1.6 100lük seçenekte fazlalık gibi

yAni 5 hp fark var arada başka ne fark olacak acab
ilk aklıma gelen yakıt tüketimi ilgili düşündükleri bişiler olabilir

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Şimdi mini bi araştırma sonucunda yeni dobloda traction plus lastik basınç arıza sistemide eklenmiş en beğendiğim traction plus arazide yardımcı sistem bunun olması çok güzel olmuş gerçekten merakla bekliyorum

75lik ve 100lük seçenekler ekonomi için tasarlanmış lastiğin sürtünme direnci altarnatörü dahi farklı imiş ve ekonomik olan multijet devasa dobloda bir b sınıfı kadar az yakacakmış multijete ecojet isim takısıda eklenecekmiş

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Şimdi mini bi araştırma sonucunda yeni dobloda traction plus lastik basınç arıza sistemide eklenmiş en beğendiğim traction plus arazide yardımcı sistem bunun olması çok güzel olmuş gerçekten merakla bekliyorum

75lik ve 100lük seçenekler ekonomi için tasarlanmış lastiğin sürtünme direnci altarnatörü dahi farklı imiş ve ekonomik olan multijet devasa dobloda bir b sınıfı kadar az yakacakmış multijete ecojet isim takısıda eklenecekmiş
eminim daha cok özelliği çıkacaktır :))

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

Omer Akdemir

Onursal Üye
Şunları söylemek isterim kendi şahsım adına. Bence ön tasarım olarak hala en yakışıklısı D2 kasası, ama şu tasarıma bakılırsa bence d3'in ön kasası bundan kat kat daha güzel. İç tasarıma gelirsek bence çok çok güzel bir tasarım olmuş hele ki direksiyon'a bayıldım diyebilirim :)

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Bu yeni tasarıma alışmak biraz zaman alacak.Arka taraf hemen hemen aynı ama ön taraf tamamen değişik.İç tasarım şimdiki D3 lerden daha güzel olmuş.Ben bu yeni modele 120 HPlik 320 Nm lik multijet motorun konulmasını beklerdim gitmiş 100 HP lik motor koymuşlar.135 HP lik motor 1,6 mı yoksa 2,0 mı acaba bunu belirtmemiş yazıda...

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo

Oğuz bu traction plus ın asr den farkı nedir?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
135lik motor 2.0mjet içi tam amerikalı

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Yeni Ford Connect'de bile 115 PS lik motor kullanmışlar.Yeni Dobloda motorda hiçbir değişiklik yok.120 HP lik Bravo motoru mutlaka kullanılmalıydı yeni kasa Dobloda.Bu özelliğiyle güç konusunda Connect'den biraz geride kalmış gibi.Eğer 120 lik motor kullanılsa satış rekoru kırardı eminim.Fiyatlar nasıl olacak acaba özellikle 105 HP 290 Nm lik motor seçeneği?

menes

Yeni Üye
fiyatlar çok artmaya başladı ben olsam 55-60 bin tl verip 0 km full doblo premio almazdım :|

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
fiyatlar çok artmaya başladı ben olsam 55-60 bin tl verip 0 km full doblo premio almazdım :|

Gerçekten de öyle yeni kasa dobloların fiyatı ne olacak bakalım? İş arabasından ziyade lüks SUV aracı gibi olmaya başladı fiyatlar...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
55 bintlye dizel suv varsa alın ama yok tüm arabalara zam geldi ayrıca bineklerde premio kadar dolu araba almaya kalksanız70 80 bintlyi gözden çıkarmanız gerekiyor arabaların fiyatları uçtu tabi bunda arabanın fiyatını geçen vergi alınması en büyük rolü üstleniyor

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Bu araç yerden çok yüksek sanki.Arka lastiklerdeki helezon yaylarda görünmüyor ?

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Ben ön kismi simdiki D3 unkinden daha guzel bukdum..