Yeni kasa doblo teyp yardım

asim

Yeni Üye
Tepki
0
arkadaslar sıtede cok aradım bır kac seye de ulastım ama coğu konular d2 serileri için sanırım yanı pek açıklayıcı olmadı benım için neyse soruma geliyim; yeni kasa doblo aldık ve herkesın de ortak kanaatı olarak ses sistemi vasatın altında, EQ ayarını yaptım kendıme gore az cok ıdare edıyor
yanlız cd eror verıyo yenı kasalar da mı sadece track okuyo mp3 okumuyor mu ?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
asim tarafından yazılan metin:
arkadaslar sıtede cok aradım bır kac seye de ulastım ama coğu konular d2 serileri için sanırım yanı pek açıklayıcı olmadı benım için neyse soruma geliyim; yeni kasa doblo aldık ve herkesın de ortak kanaatı olarak ses sistemi vasatın altında, EQ ayarını yaptım kendıme gore az cok ıdare edıyor
yanlız cd eror verıyo yenı kasalar da mı sadece track okuyo mp3 okumuyor mu ?

sevgili kardeşim......forumda bu konu ile özellikle benim yazmış olduğum epeyce bir argüman mevcut ...ama yinede sana kısa bir bilgi vereyim....ne yazıkki D3 doblonun ses sistemi vasat .......ama teyibi idare eder........sadece ön ve arka kolonları değiştirirsen işini fazla fazla görüyor........Bu arada aracının teyibi mp 3 formatındaki müzikleri okuyor ...daha detay istersen forumda arama yaptırarak sonuca ulaşabilirsin.....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
tamam aşırı çok kalite değil ama çokta kötü değil bence bizim eski dobloda tesisat var gümbür gümbürdü tabi onun gibi değil ama yinede güzel bence elltmeye değmez bence

asim

Yeni Üye
Tepki
0
cd ye cektım mp3 okuttum cd eror verıyo dvd okumuyor ozman sanırım :S

mygokhan

Daimi Üye
Tepki
40
Bende sorumu burdan sorayım , D3'un teybinde mp3 parçalarını karışık çalma şansımız yok mü?

On Kapi hoparlörlerini değiştirsek garantiden çıkar mı acaba :)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Hayir mix yapmiyor......tesisati yakacak birsey yapmazsan...garantiyi bozmaz...

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
bakiergul tarafından yazılan metin:
Hayir mix yapmiyor......tesisati yakacak birsey yapmazsan...garantiyi bozmaz...

Hehehe kanki koparttın beni yaaa :D

Scratch yapıyo mu sctrach :p